reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Bodzinka, kurcze, właśnie tego się obawiam, żeby w tym żłobku niczego nie łapała..ech..najwyżej na wychowawczy pójdę, bo niestety nie znam nikogo, kto by mi się małą mógł zaopiekować za rozsądne pieniądze..Trzymam kciuki, żeby Ci się poukładało..
Rodako - pisz, co się ciekawego dzieje w pracy, bo aż mnie zaciekawiłaś:-p:-p
Małą chcę dac do żłobka, bo kończy mi się macierzyński..jak do tego dodam urlop zaległy i bieżący, to w pracy muszę się stawić 31 lipca..a niestety raczej trzeba wrócić - przy dwójce dzieci wiadomo, jak jest:-:)tak: A zapisaną ją mamy do żłobka na Damrota..w połowie maja mają nam dać znać, czy ją przyjmą..
 
reklama
Od 4,30 nie spie...Chlop dzieci wczoraj odwiedzał i mnie wpienił...
Ja do zaciskania pasa przyzwyczajona jestem, nie pracowałam bo choruje..Ja zawsze miałam do kasy dziwne podejście...Przykro mi czasem bylo, że tego czy tamtego nie ma ale zawsze wolałam miec mniej...W dzieciństwie na brak kasy nie narzekałam a nie mam super dobrych wspomnień...Wole miec mniej kasy a być przy dzieciach i zeby nie miały tego co miałam ja. Ale pracy trzeba będzie szukac jak Fifi do przedszkola pójdzie albo bogatego męża :-p
Troche dorabiam szyjąc i robiąc bizuterie, chetnie bym się jakims dzieciaczkiem jeszcze zajeła nawet za nieduża kwote....Zobaczymy...Alimentów dużych nie dostane a teraz bez wyroku to odstaje takie grosze, że jak to przetrzymam to mi już chyba nic nie będzie straszne...
 
Hej:-)
Mnie mój też wczoraj wpienił, ale za to wieczorem ładnie "przepraszał";-):-D Marta obudziła się tylko raz na mleko, gdzieś koło 4.00, ale za to o 6.00 Marysia zrobiła pobudkę;-)
Bodzinka, oj to teraz jeszcze nie raz Cię wpieni pewnie..:sorry2::-( A co szyjesz (oprócz tych super gałganków)? Jakieś przeróbki krawieckie czy konkretne ubranka?

Miłego 13-go piątkowego;-):-)
 
Część dziewczyny w ten piękny dzionek :)

Bodzinko a gdzie twój Karolek chodzi do przedszkola? Bo moja chodzi na konopnicką i tam jest jakiś Karolek to Twój?

Maxwell nie martw się nba zapas niekróre dzieci tak bardzo nie chorują :)
 
Faktycznie śliczny:-)..może wysuszą się te kałuże po wczorajszym deszczu..muszę kupić Marysi kalosze, bo wyrosła ze swoich..
Klio, mam nadzieję..najwyżej uśmiechnę się do Bodzinki - napisała, że chętnie zaopiekowałaby się maluszkim:-p;-)
 
witam mamuski ;] 13 w piatek postanowilam ze juz nie bede karmic mala piersia- strasnie le sie z tym czuje ale ja nie mam wartosciowego pokarm sama woda dosłownie ;/ bo odciagam do butleki bo mala nie chce od miesiaca pic cyca bo sie wkurzala, tera moj pokarm to woda praktycnie przezroczysta nie jest nawet zabawirione na bialo wiec .... tera mam pytanie co sie stosuje /je/pije eby pokarm sie wysusyl ?
 
Maxwell a pewnie :-)
Klio mój chodzi na Brysza.
Kasiurek pij szałwie, małymi łyczkami, ogranicz troche inne paoje i poczekaj. Powinnien pokarm zaniknać.
Mnie po Lolku wysechł sam z siebie, ale ja póżniej odstawiałam
 
Kasiurek, różnie gadają..ja przy Marysi brałam tabletki -bromergon. Przy Marcie samo zanikło.
Jak będziesz chciała, to mam całe opakowanie, nawet nie otwarte - wykupiłam, a nie było potrzebne;)

My po spacerku..ładnie, słonecznie, ale ...wieje:baffled:
 
reklama
Nie doś, że poniedziałek to jeszcze pogoda do kitu. Nic mi się nie chce oprócz spania. Kawa coś nie działa.
Bodzinko, chce sobię taką zwykła doniczke glinianą zrobic decoupagem czy mam dać jakiś podkład pod białą farbę akrylową?
 
Do góry