reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Klio ja daje białą farbe akrylową (bez zadnego podkładu), potem na to farbe akrylowa a takim kolorze jak chce rzecz.
 
reklama
Maxwell Napisałabym co się działo, ale wierz mi, że aż mi samej wstyd, że w takim miejscu pracuję. Oczywiście muszę dodać, że nie dotyczy to dobra pacjentów, w tej kwestii jest w miarę ok, jak wszędzie, chodzi o układy, układziki... przepraszam, więcej nie mogę po prostu napisać.

Bodzinka przypomnij proszę skąd jesteś, piszę w sprawie opieki nad maluszkiem ;) być może za jakiś czas będzie mi potrzebna jak uda mi się zmienić tą pracę:)

Kasiurek nie wiem co się zażywa czy pije, ale wiem jak się czujesz ;/ ja karmiłam Laurę 4 miesiące i mi zanikł pokarm, ależ miałam wyrzuty ;/ czułam się okropnie, że jej zabieram zdrowy pokarm i takie tam, ale jak zobaczyłam, ze na mleku modyfikowanym też daje sobie radę, jest zdrowa, to poczułam się lepiej ;) Niedługo poczujesz się lepiej ;) trzymam kciuki!
 
Czujecie na wiosne taki słomiany zapał?
Ja mam chęci zrobić wiele rzeczy ale ciekawa jestem czy coś mi z tego wyjdzie.
Bodzinko czy te doniczki jak w nich coś posadze (ziółka na parapet w kuchni ;) ) to mi się potem nie spaskudzą? bo na glinianych to się takie naloty robią.
Czy któraś z was bawi się w bonsai? Ja muszę dwa drzewka "odświerzyć" bo mi obeschły i przerosły. Ogólnie to je zaniedbałam :(
 
Ja jestem w ogóle antytalent do roślinek..mieliśmy jakieś 8-10 doniczek z różnymi roślinami, została nam tylko jedna (anginka):zawstydzona/y:..
Wczoraj wieczorem posadziłam na oknie w kuchni cebulę na szczypiorek, zmotywowała mnie mama..i rano moja zdolna córeczka przyniosła mamusi w rączce jedną cebulę, znacząc drogę z kuchni do pokoju ziemią:wściekła/y::wściekła/y:..
Rodako..oj, pewnie strasznie się pracuje w takiej atmosferze, co nie?..współczuję..
Kasiurek, jak pokarm?

Miłego dnia, dziewczyny
 
Klio jak je porządnie pomalujesz i polakierujesz to nie powinno się z nimi nic stal ale nie robiłam nigdy doniczek więc reki sobie nie dam obciąć....
Rodako ja jestem z centrum, niedaleko Kliniki na 3 Maja mieszkam.
Jakas taka jestem do tyłu od paru dni....
 
witam ;]

19 nie mialam juz pokarmu ;] 13 marca przestalam karmic potem odciagnalam po 10-20 ml 15 nie odicagnelam w ogole 18 ostania cesc ze tak powiem i od tej pory nic . Nic nie pilam nic nie jadlam zeby wyssyc pokarm moj organizm chyba sam stwierdzil ze nie ma szans .....


rodako - to w jakiej ty firmie pracujes ? hyhy bo pomysle ze u mnie hihi



no ja walcze z brzuchem i jakos poki co on wygrywa haha ;(
 
Część :)
Nareszcie piękna pogoda zawita na dłużej. Od poniedziałku planuje mały remont, trzeba trochę odmalować to i owo:tak:. Nadchodzi czas majówek chciałabym z dzieciakami gdzieś pojeździć. Tak myślę, żeby zabrać jedzenie, koc i badbingtona i zrobić wypad np. na Czechowice :cool2: . Ale to chyba po remoncie :baffled:
 
reklama
Hejka:-)
My ostro szukamy nowego mieszkanka, znaczy większego;-) Chcemy na naszym osiedlu, ewentualnie przy Multikinie..Na piątek jesteśmy umówieni na oglądanie jednego;-)
Trzymajcie kciuki:-)
Kasiurek, super, że sam pokarm Ci zanikł i nie musiałaś kombinować za bardzo..a brzuszek spadnie, nie przejmuj się;-)
Klio- co będziecie remontować? Co do majówek, zapowiada się fajna pogoda..pamiętam rok temu, jak jechaliśmy na urodziny do mojego bracika (3-go maja), to spadł śnieg:szok:. Fakt, że następnego dnia juz go nie było, ale ogólnie szok;-)
Bodzinka- co u Ciebie?
 
Do góry