reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

O jak ja bym chciała większe mieszkanie. Tak ze 4 pokoje by mi się przydały . Pomarzyć można no nie :sorry2:.
Maxwell trzymam kciuki, nie daj się pośrednikom i dobrze obejrzyj każdy kąt :tak:.
A ja będe malować duży pokój bo reszta zrobiliśmy na jesieni. Na razie próboje wybrać jakieś farby ale nie mam koncepcji co do tonacji i "efektów" na ścianach. Teraz mam zrobioną przecierkę z foxa. Nie lubie całkiem gładkich gołych ścian.
 
reklama
witam ;)
Ale dziś pięknie ;)

Maxwell no pracuje się beznadziejnie ;/ dlatego chcę ją zmienić. Szukam teraz jakiejś jednozmianowej pracy ;/ bo i mąż pracuje na zmiany, a niedługo trzeba będzie pomyśleć o przedszkolu dla Laury i nie będzie komu ją odebrać ;/ koszmar. A Wy ile macie m2? I gdzie, waryniol? Mieszkanie własnościowe? Trzymam kciuki!!!

Bodzinka szkoda, że mieszkasz tak daleko ;) nie musiałabym zmieniać pracy :)

Kasiurek w szpitalu pracuję ;/ Ty też??

klio nowe kolory są super, remonty też ;) konkretnie ten cudny efekt po ;)
 
Klio - 4 pokoje to byłoby super, ale my raczej nastawiliśmy się na 3 pokoje..
Po remoncie daj fotki, ocenimy efekt;-):-)
Rodako - my mamy własnościowe na Waryniolu, dwa pokoje z metrażem 52,5..a chcemy właśnie trzy pokoje..Trzymam kciuki za znalezienie nowej satysfakcjonującej Cię pracy!!:tak:
 
Ale Wam dobrze...Ja mam komunalne 36 m i do tego z wilgocią...W przyszłości bym chciała zamienić ale dzielnica taka, że kiepsko to widze :-(
Ja musze malnąc mieszkanie ale najpierw musze miec kasiorke na farby..A kolorki w glowie juz mam...Zasłony i okrycie też bym wymieniła ale kasa...
Na weekend jade do znajomych do Wrocławia, jutro jedziemy a w niedziele wracamy. Dzieciaki będa zadowolone bo pociągiem :-)
Aaa w ogóle robie wyprzedaż kolczyków, na blog looknijcie, po 5 zł ;-)
Kolezance spodnie ostatnio skarcałam i czapka dla Lolisława jest :-)
Brzucho mnie boli na owulke...Ech a tak chciałam 3 dziecko :-(
 
maxwell ależ ja Ci zazdroszczę tego waryniola :( A z pracą niestety nie będzie tak łatwo, nigdzie nie ma przyjęć, no chyba ze ma się znajomości ;/

bodzinka a jak Ty sobie radzisz bez m?
 
Rodako dawno nie byłam taka happy :-)
Naprawde. W domu praktycznie nie odczuwam jego braku....
Także wiadomo ile w domu robił :-(
 
Bodzinka no to super, że nie jest Ci źle bez niego. Widzę, ze uczucia też za dużo nie zostało, musiało się już ciągnąć jakiś czas... Z takim podejściem będzie o wiele łatwiej ;*

Dziewczyny, gdybyście słyszały o jakiejś pracy dla pielęgniarki to dajcie mi proszę znać ;)


A! i mam do sprzedania daewoo Tico, rocznik 200/2001, w razie czego inf. na priv.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki:-)
Co słychać? Jak mija weekend?;-) U nas spacerkowo..jutro wybieramy się do ZOO:-)
Muszę się pochwalić, że Marysia dostała się do przedszkola. Fakt, że nie do tego, co chcieliśmy, ale zawsze coś;-). A Martusia od czerwca do żłobka...już mnie serducho boli, ale co zrobić?:-(
Bodzinka - jak było na spotkaniu BB?
Kasiurek - BOMBA!!!!!!!Ile dałaś?
 
Do góry