reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Maxwell było SUPER :-D:-D:-D
choc nadal nie dospałam :-p
Dzis byłam u Dziadka na działce..Jutro nie wiem co, ale pewnie spacrek i w czwartek tyż :-p W piatek moze pojedziemy nad wode, zalezy od pogody :-)
Zoo oczywiście musi byc ale poczekam jeszcze...Dlugie weekendy mnie odstraszają...Wole w tygodniu jak malo ludzi jest...
 
reklama
Maxwell u mnie ok ;) w sobotę skończyłam ten 3 miesięczny kurs, zdałam pięknie egzamin;) i mam już całe szczęście z głowy ;D Jupi ;)
W sobotę więc świętowałam w Iluzji i zdanie egzaminu i urodziny koleżanki i dodatkowo dzień pielęgniarki ;) było fajnie ;)
za to niestety od wczoraj okropnie boli mnie kręgosłup i jestem na tabletkach, które właściwie nic nie dają. Czuję się fatalnie ;( Miałam dzisiaj ogarnąć dom, ale nie mam siły się nadwyrężać ;/
A jutro jedziemy z Lauretką do Hematologa ;/ muszę sprawdzić konkretnie jej krewkę, bo niby wyniki były ok, jak jej ostatnio robi łam, ale wolę by zobaczył je lekarz ;) Oby było dobrze.

a u Was jak??
 
A widzisz, zapomniałam, że jesteś pielęgniarką:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Najlepszego!!!Dużo zdrówka!!!No i gratulacje zdania egzaminu!!!Teraz tylko znaleźć lepszą pracę - życzę Ci tego z całego serca..

A u nas ok..jutro jadę z dziewczynkami do moich rodziców, więc trochę odetchnę. Rano idę z Martą na badanie moczu i krwi - kazali w żłobku przynieść te wyniki - po co, nie wiem:confused2::eek:
A w niedzielę robimy w końcu chrzciny malutkiej..

A gdzie reszta dziewczyn??Hallo;-)
 
Cześć!
Remont prawie skończony. Tydzień walczyliśmy z jednym pokojem, bo tak fatalne są ściany, że zamiast tylko pomalować trzeba było gładź miejscami kłaść. Masakra, ciągle coś albo odpadało albo pęcherze się robiły, koszmar. Za to w zeszym tygodniu mała miała znowu oskrzela więc maiałam czas żeby gruntownie posprzątać. Nie ma tego złego ... Dziś poszła do przedszkola ciekawe na jak długo :-(. Pocieszam się, że jak pójdzie do szkoły to będzie spokój.
Co tam u Was?
 
Hej

klio no remont to koszmar ;/ wiem coś o tym. Dobrze, że już prawie macie go za sobą ;)

U mnie bez zmian, kręgosłup czy coś tam nadal mi nawala ;/ beznadziejne uczucie ;/
 
dziewczynki, czy jak Laura ma za 1,5 miesiąca 2 lata to ja powinnam już ją zapisać do przedszkola? Nic a nic się w tym nie orientuję ;/
 
Rodako, do przedszkola raczej nie. Przedszkole masz od 3 lat..wydaje mi się, że chyba raczej do żłobka:confused:
Zaś u Was jest moja teściówka, dzisiaj miała wizytę i kazali jej zostać na oddziale. Oczywiście znów mały problem, bo w niedzielę robimy chrzciny Marty, a u niej mieli nocować dziadkowie mojego S. Coś tam się wymyśli, ale zawsze coś musi kurcze z nią być związane..:wściekła/y::wściekła/y:

Miłęj nocy dziewczyny;-)
 
reklama
Do góry