reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

maxwell zapytałam o przedszkole, bo mówią, że czasami nie ma miejsc i trzeba wcześniej, dużo wcześniej ;) A teściówka, heh, mam nockę w sobotę to na nią zerknę ;)

kasiurek dzięki, ogłoszenie jest z lipca zeszłego roku ;P
a rozmiarteż nie dla mnie, noszę 36 ;D

miłego dnia ;)
 
reklama
maxwell zapytałam o przedszkole, bo mówią, że czasami nie ma miejsc i trzeba wcześniej, dużo wcześniej ;) A teściówka, heh, mam nockę w sobotę to na nią zerknę ;)

kasiurek dzięki, ogłoszenie jest z lipca zeszłego roku ;P
a rozmiarteż nie dla mnie, noszę 36 ;D

miłego dnia ;)
mysle zebys zadzownila bo w sumie nie sciagli go ze str www wiec moze clay czas jest na "topie"
 
mam pytanie - to normlane ze - dzieci jedza ra wiecej raz mniej ? ogolnie cora je zawsze kolo 90 czasem 120 od wczoraj je troche mniej po 60-90 i nie wiem czy to nie zasluga pogody czy po prostu ma "takie" dni ?
 
Rodako, nie słyszałam o takiej praktyce z przedszkolami. Wiem, ze na bank jest tak w żłobkach, że trzeba dużo naprzód zapisać, a do przedszkola z tego, co wiem, to się zapisuje na dany rok.
Kasiurek, sukienka fajna, ale ja nie lubię bez ramiączek.. co do jedzenia - może mieć po prostu takie dni. Marta też je różniście od około 60 do np. 150ml..
 
Cześć mamcie
Kasiurek, No ja mam 38/40 i e tego no wkładu nad pasem to musiałabym waty napchać :-D

Nie wiecie może jaka pogoda ma być w przyszłym tyg. bo moja mała ma do zoo jechać we wtorek. Troche zimno jak na wycieczki, boje sie żeby znowu czegoś nie złapała:wściekła/y:
 
Hej laseczki;-)
My jutro robimy chrzciny Marcie (w końcu)..może się uspokoi moje dziecię;-):-)
Mój szanowny poszedł dzisiaj na spotkanie klasowe..ciekawa jestem, o której wróci
baffled5wh.gif
sorry2.gif
..Tak, że musiałam sama okiełznać wieczornie dziewczyny - oj, było "głośno"..ale już obie w łóżeczkach, Marta śpi, a Marysia się zastanawia czy spać
laugh.gif
laugh.gif

Kasiurek, to kiedy wpadniesz na tą kawkę? Weź ze sobą tą sukienkę, to może się skuszę;-)
Bodzinka, a co u Ciebie i Twoich chłopaków?
Rodako, mam nadzieję, że plecy już Ci nie dokuczają..
 
max - kiecke sprzedalam,teraz szukam cos dla siebie na slub cywilny najomych ! musze ciebie preprosic ale chyba nie predko przyjade ;/ bo mi maz zycie zaplanolwal w tygodniu po rznajomych i rodzinie jezdzimy !

wczoraj bylam na poprawce tatuazu i troche unieruchmiona jestem ;> w weekendy mam urodziny a to cioi i kuzynki a 2 czerwca syna i meza jeden z 21 a drugi z 26 maja ;>
 
reklama
Kasiurek, spoko;-) Może innym razem!! Kiedy idziesz na ten cywilny?
My już po chrzcinach..Martula była bardzo grzeczna, nawet nie zapłakała, gdy jej polewał główkę..a lał tyle, że myślałam, że jej chce włoski umyć:szok::-D Potem impreza w Poincie - też udana..żarcie pychotka, polecam:-)
 
Do góry