reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

A no wieje nudą :-) Chyba dziewczyny po innych wątkach szaleją. Ja się melduję, zaglądam tutaj i czytam , co tam w naszym Zabrzu :-)
 
reklama
Dziewczyny z Zaborza, w poradni Vademecum( przy Kościele św. Franciszka) przyjmuję kilkoro nowych , super pediatrów:tak::-):happy: jestem bardzo zadowolona i moja córcia także:happy: Gdzie chodzicie do lakarza ? Pozdrawiamy <3
 
Cześć dziewczyny :)
Dawno tu nie zaglądałam jak tam dzieciaczki zdrowe?
Moja mała w przedszkolu na reszcie przestała chorować za to przeszło na syna ciągle jakiś zaziębiony. :-(
Zbliża się mikołaj i swięta. Przypominam ze 3 grudnia wypada Dzień Darmowej Dostawy :-) wszystkie sklepy na tej stronie tego dnia wysylaja za darmo Dzień Darmowej Dostawy | Udane zakupy internetowe ze sprawdzonymi sklepami
Ja bardzo skorzystała w zeszłym roku i w tym też planuje coś upolować.
Zawsze taniej a po sklepach za prezentami z dziećmi to sie chodzić nie da a sama nie mam czasu na takie latanie.

Pogoda na razie dopisuje obiecałam dzieciom, że zrobimy w weekend karmnik dla ptaków. Miałyście karmniki na balkonie? Myśle, że gorzej jak po gołębiach to nie będzie :-D
 
Ostatnia edycja:
Klio, dzieki za stronkę :-)
Co do karmnika. 2 lata temu dosyc wczesnie, bo juz jesienia sypalismy jedzenie dla ptaszków na balkonie, słoninka dl sikorek, ryż i kasza dla pozostałych i ptaszki sie pojawiały. Zeszłej zimy chyba za późno się za to zabralismy, bo wśrodku białej już zimy i przyznam, że chyba żaden ptaszek nas nie odwiedził:sorry2: Być może dlatego, że powiesiłam gotowe karmy z Biedro*** i nie smakowało ;-) W tym roku musze wcześniej się zorganizowac z tym karmnikiem.
Miłego dnia dla Was !
 
Dziś w gazecie zabrzańskiej pisało, że przy ul. Bohaterów Monte Cassino mają stawiać Netto.
Kiedyś narzekaliśmy, otworzyli Platana w centrum ale ilość marketów jaka ostatnio jest budowana przeraża. W centrum stawiają aldika, na zaborzu zresztą też. Biedronki sie mnożą jak oszalałe a tu mi jeszcze netto pod nosem budują. Nie powiem dobrze jest mieć blisko do sklepu ale ostatno jak miałam iść z dziećmi na spacer to praktycznie nie ma już gdzie. Parki są tak malutkie, że niewiele można z nich skorzystać. Zostaną mi wycieczki po marketach w weekendy :-(.
 
To fakt :( w Zabrzu inwestuje się w dyscounty, stadiony i ostatnio budynki szkół, nic poza tym dla mieszkańców, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.Nawet budowa basenu stanęła pod znakiem zapytania, kolejny big sklep to kolejne zamykanie drobnych sklepów, knajpek, ech.... Spacer niedzielny do netto :/ I na moim osiedlu sa juz plany zabudowy pomiedzy blokami(sic!) kolejnego centrum handlowego, ale zadnych szczegółów mieszkancvom spółdzielnia nie ujawniła.:cool: a tak tu zielono i przestrzennie, dlatego tu zamieszkaliśmy.kasa sie liczy i tyle na ten temat.
Mimo wszystko, dużo pogody i spokoju na weekend dla Was :-)
 
Cześć dziewczyny jak tam przygotowania do świąt? Ja próboj sie zabrać za szafki ale jak zwykle przegrywam z czasem. Musiałabym chyba wziążć urlop na tydzień żeby wszystko ogarnąć. Przy dzieciach ten casz strasznie ucieka.
Jakie ciacha pieczecie na święta? Ja przymierzam się z dziećmi do pierniczkow:)
 
Beniaminka: ja tez chodzę do vademecum i tez jestem z zaborza, chociaz w sumie mam blizej do naszej rodzinki i mialam sie tu przepisac bo pediatrzy z vademecum tam przeszli. a ilu tych pediatrow ? do kogo sie teraz tam kierowac?
 
reklama
Hej Addaaa :-) Do końca grudnia w Vademecum jest 5 lekarzy pediatrów, od stycznia 2013 pozostaje 2 stałych na etatatach świetnych lekarzy pediatrów- obie panie doktor naprawdę super, zauważyłam że nie nadużywaja antybiotyków( co zdarzało się wcześniej innemu pediatrze niestety), zlecają niezbędne badania, maja duże doświadczenie i sa otwarte na wiedzę, nowości i sugestie rodziców - naprawdę fajne.Niezmiernie się cieszę, że będą przyjmowały dzieciątka w naszej przychodni :-) Panie doktor to: Poths-Mazurek i Kołodziejczyk I powiem szczerze, że nie wiem która wybrac. Pewnie będziemy odwiedzac obie panie doktor. Pozdrawiam cieplutko wszystkie zabrzańskie mamusie z forum :-)
 
Do góry