reklama

Zaburzenia Integracji Sensorycznej

*martusia*

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
dostałam dzis odpowiedz z biura poskiego towarzystwa integracji sensorycznej iz nie udzielaja porad mailowo ale podpowiadaja by pojsc do fizjoterapeuty, terapeuty NDT - Bobath. gdzie ich szukac? przeciez ja kompletnie nie mam pojecia :/

reklama

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witam moja córka ma si muszę z kimś o tym pogadać , dowiedzieć się czego o tej chorobie tak o ludzi z doświadczeniem proszę o kontakt oddzwonie 696994918

Rozwiązania
0
Moja córka też korzystała z integracji sensorycznej i muszę Wam powiedzieć, że w życiu był nie przeliczyła kosztów poniesionych na wizyty. Tylko dlatego, że są duże efekty. Córka chodziła ponad rok na terapię i teraz z wieloma rzeczami radzi sobie rewelacyjnie. Nie wyobrażam sobie robić to samej tym bardziej że są to ćwiczenia, które wymagają ogromnej siły fizycznej i dokładnej techniki. Ciekawy artykuł o możliwościach SI jest na stronie Tęczaknurów
Opisuje szczegółowo możliwości terapii.

Rozwiązania
0
Kochani terapia jest dość kosztowną sprawą, więc postanowiłam sama urządzić dla dziecka taki pokoik z wyposażeniem. Kupiłam platformę, beczkę, deskorolkę i mnóstwo drobnych zabawek rozwijających rączki, zmysł dotyku i słuchu. Dużo pracuję z dzieckiem i widać wielkie efekty. Sama terapia nie wystarczała. Produkty kupowała w sklepie kajkosz - bardzo sympatyczną obsługa sklepu dzięki czemu wiem, że sprzęt mam dobrze dobrany do dziecka.

nafoczka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
My też jesteśmy na etapie diagnozy. No koszty to są ale jakoś trzeba dziecku pomoc. Diagnoza na nfz 03.2020. Ile lat mają wasze dzieci. Mój 7

karolinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:
reklama

nafoczka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
My juz mamy diagnozę i z poradni i z prywatną wiec zalecany jest nauczyciel wspomagający, praca nad laterakizacja i czuciem głębokim

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem