reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaburzenie hormonalne przez źle dobrane tabletki czy ciąża?

Dołączył(a)
15 Styczeń 2021
Postów
4
24 grudnia w pierwszy dzień miesiączki zaczęłam brać tabletki VibinMini. Po przebytym okresie zaczęłam plamić na początku delikatnie więc myślałam że organizm się oczyszcza niestety plamienie nie ustało jedyne co się zmieniło to kolor z ciemnego brunatnego że skrzepami krwi na różowo-czerwony . Dzisiaj plamienie zmieniło kolor na delikatny różowy
Między mną a partnerem doszło do stosunku pełnego w pierwszym tygodniu stosowania tabletek.Zrobiłam test w zeszłym tygodniu wyszedł negatywny ale nie spodziewałam się innego wyniku po tak krótkim czasie . Wizyte u lekarza mam 29 stycznia. Dzisiaj biore druga tabletkę placebo w oczekiwaniu na okres . Dziwi mnie poprostu że tabletki które już wcześniej brałam mogą mi sprawiać tyle problemów ciągle jest spragniona co za tym idzie co chwile musze korzystać z toalety, jestem zmęczona boli mnie kręgosłup ,mam plamienia do tego kiepsko śpię w nocy , nie mam ochoty jeść bo od razu czuję się pełna i często towarzyszy mi odruch wymiotny i "bąbelki" w brzuchu. Szybko się denerwuje ale też szybko potrafie zareagować na daną sytuację płaczem.Dzisiaj rano czułam zapach dymu i mnie zmuliło gdzie dym się wcale nie ulatniał. Czy tabletki mogą być źle dobrane pomimo że wcześniej już je stosowałam bez zbędnych przygód czy jednak coś jest na rzeczy?
 
reklama
Do góry