reklama

Zachcianki :-) ranking

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez weronikabp, 7 Listopad 2013.

1. weronikabp

weronikabp Fanka BB :)

Jakie macie zachcianki kochane mamusie? Mnie najbardziej szokuje częsta chęć na majonez, ktory wcześniej jadłam tylko w sałatkę jarzynowej :-) pare razy juz była chcica na śledzia, ogórki kiszone jak najbardziej :-)

2. j.von.papillon

j.von.papillon Aktywna w BB

Ja zajadam się bitą śmietaną i lodami - zawsze wszędzie i w każdych ilościach ;)
    To ciekawe, bo wcześniej w ogóle nie przepadałam za słodyczami, a teraz wszystko co słodkie, jakieś ptysie - nawet dwa na raz, cukierki, słodkie soki owocowe, słodka herbata, kakao, czekolada ;)

A takie "standardy" kiszone ogórki, śledzie, itp to raczej nie dla mnie ;)

3. reklama
  4. tigi

tigi Fanka BB :)

ja nie miałam jakichś szczególnych zachcianek - kilka razy chodziło za mną jakieś danie, ale to różnie - czasem np łazanki, czasem placki ziemniaczane czy coś. a śledzie i ogórki i bez ciąży uwielbiam;-)

5. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Werka różne różności - oscypek za mną do tej pory chodzi, ogórki kiszone, lody, popcorn, w ogóle jedzenie z przecierem pomidorowym, generalnie bardziej na słone i kwaśne miałam od początku chętkę, słodycze jadłam bo po nich nie miałam mdłości

6. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

kapusta kiszona :)

ale w sumie oscypka też bym zjadła, najlepiej z grilla z żurawinką :D

7. kami-30

kami-30 Gość

wszystko co kwaśne : kapusta kiszona, ogórki kiszone, cytryna. Do tego ryby wędzone, placki ziemniaczane, chleb zapiekany w piekarniku z serem ketchupem choć za tym ostatnim nigdy nie przepadałam
    :-)

Poleć forum