reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki w czasie ciaży

W pierwszej ciąży nie miałam w ogóle zachcianek...

za to teraz kilka razy mi się zdarzyło... kilka dni temu ok godz.22.40 stwierdziłam, że musze napić się soku pomidorowego (którego wcześniej nie znosiłam), mąż poszedł kupić... Innym razem przechodząc koło stoiska rybnego zachciało mi się śledzi...
Ogólnie to chyba mam smak na kwaśne, nie mam ochoty na słodycze i drażni mnie zapach kawy...

Halsowa:-):-):-):-D:-D:-D
 
reklama
Jakby mnie wzięło na sok pomidorowy to mój chyba by umarł ze śmiechu bo ja na samą myśl o soku pomidorowym biegne do sedesu :-D
 
strasznie mam ochotę na ciastko z karmelem!
zachcianki to mi się zmieniają mniej więcej co tydzień. 2 tyg temu ciągle mogłam jeść chipsy! teraz nie mogę na nie patrzeć ;-):tak:
 
Ja to bym musiała mieć ekstremalne zachcianki, żeby mi sok pomidorowy przeszedł :-D.
Przez moment czułam zapach takich dojrzałych letnich pomidorów, tylko skąd je wziąść :sorry2:. Te w sklepach to straszna kicha.
 
no pomidory sa jeszcze do zniesienia w tych sklepach....
ale te truskawki:crazy:


A ja mam taaaaaaką ochotę na truskaweczki mniam mniam:-D
 
meduska ja mam mrożone i robiłam koktail z mlekiem :blink:. Lepsze niż kupne w tej chwili. Bo te obecne to są hiszpańskie albo jeszcze dalej. A to jest stwierdzone ogólnie światowo, że Polskie truskawki mają najlepszy smak :-). Jakoś tak nasz klimat bardzo im służy.
 
tamte są strasznie sztuczne.. nasze polskie są czerrrrrwoniutkie, słodziutkie, ostatnio kupilam jakies hiszanskie czy cos, ale byly sztuczne, bez smaku,niedojrzale- zjadlam z bitą smietaną inaczej by nie przeszły :-)



Chyba tez sobie kupie mrozone:D


Wogóle to mam ochote na zupe szczawiową, można teraz gdzies kupic szczaw, nie wiecie?:baffled:
 
Ja ostatnio kupilam szczaw konserwowy w sloiku,nawed uszedl,ale to nie to samo co swiezy. Co do truskawek to ostatnio glowny skladnik mojej diety;-)ale niestety nie mam dostepu do tych"naszych"takze tylko bita smietana mnie ratuje:-)
 
konserwowy hm... to juz jednak nie to samo... ale... może mrożony gdzieś jest?? Bede musiala sie przejechac do marketu jak mój przyjedzie z pracy i poszukac:-D



Aa truskawki... ja uwielbiam, zawsze uwielbialam a teraz po prostu mam manię owocową i wszystkie owoce moge pochlaniac w wielkich ilosciach(ogolnie to wszystko nie tylko owoce) ale powiem Wam ze oglądałam ostatnio album jednej babeczki i miala zdjecie swojego brzuszka w 10 tyg, to nawet nie mam polowy zjej więc juz sie nie martwie o jedzenie i jem na co mam ochote bez obaw ze ede gruba :-D bede sie odchudzac po ciazy a jak:tak: Teraz to mi sie paszcza nie zamyka 22h/dobe :-D
 
reklama
To ja niestety mam już 106 najszerszym miejscu w brzuszku :zawstydzona/y::dry::sorry2:.
A manię mam owocowo - warzywną bardzo.
 
Do góry