reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

Rusalko zgdanij co przed chwila wrabalam...serek truskawkowy...:)))))
I jeszcze duzy mleczny lod:)))) mniam.....

A tryskaweczki do koktajlu wlasnie sie rozmrazaja:))))))Dzis jest dzien truskawkowy...... :) :) :) :)


Ale na forum dzisiaj maly ruch.....
 
reklama
a wiecie, ze mnie lody chyba - wyleczyły:):)- przewiało mnie (najprawdopodobniej- bo na wieczór umyłam głowę i z lekko mokra powędrowałam na dwór..:/..a dziś nic..gardzioło OK- a maż jak był w Niemczech - to mi mówił, ze tam tak sie współpracownicy leczyli ::)

co do truskaweczke ...i ja Aniu wciagnęłam już dziś serek truskawkowy :)- a teraz mam ochotę na zielone jabłko..a nie mam:(..

przed chwilką skonczyłam jesc kabanosa ;)
 
Mnie dzisiaj meczy okrutna zgaga...i nie mam apetytu wcale :(
Zaraz lece po migdalki, kisiel zjadlam i troche lepiej mi....:)))
 
A ja wczoraj mialam mego slodki dzien. zjadlam tyle czekoladek i ciastek (to przez te pogode pod psem), ze wyczerpalam swoj limit do konca ciazy. Tak sobie wczoraj obiecalam a dzis i tak jak zwykle po sniadanku pod kawke skonsumowalam jedna ciemna czekoladke. Wstyd sie przyznac.
No ale poza tym to probujemy jak najbardziej zdrowo :)
 
ja jak sie denerwuję to apetytu nie mam..:/.. wczoraj po wizycie u gina wyszłam taka troszkę "podminowana"..i na kolację były ziarna słonecznika ;)
 
a ja na sniadanie jadlam sucharki, i dzisiaj zero przetworow melcznych bo juz nie chce zgagi i do konca ciazy bez smazonego i bez miesa z piekarnika....bleeee
Mam nadzieje ze zgaga nie powroci..kisielek i migdalki mam:)))

A do slodyczy jak mnie nie ciagnelo, tak mnie nie ciagnie....
 
ja miałam raz zgage - po soku grejfrutowym i już nie pijam takimi ilościami co wczsniej ;)..natomiast nr 1 wciąż truskawki!!! Wczoraj zajadałam się naleśnikami z serem i dzemem- truskawkowym..potem były mrożone truskawki!:)

a dziś mąż zamarzył obie - sałatkę pieczarkowa(nie lubię obierać i kroić pieczarek szczególnie taaakiej ilośći!) :mad:..potem luz..jajka i kukurydza oraz majonez..Do pieczarek go zagonię..ja mogę np. wsypac kukurydze..zalaz majonezem , przyprawić i wymieszac :D Podzielone nie?
 
moj maz ostatnio robi pity.......tzn smazy jakies miecho + warzywa, wsadza to do bulki i zalewa sosem :D PYYYYSZNE ;D
 
a ja mialam ostatnio pulpeciki:)) mniam i fasolke szparagowa:)))
i jem same platki kukurydziane - tak mi zasmakowaly:))))

Hmmm...pity...dawno nie jadlam:) :) :) :)
 
reklama
No to u mnie nagła zmiana. Nie chce mi sie niczego. Ciekawe jak długo .....?
 
Do góry