reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

WSPOłCZUJE WAM I DZIECIACZKOM, KTóRE PO NIEKTóRYCH PRODUKTACH MAJą KOLKI-oDPUKAC JA JEM W MIARę WSZYSTKO-OPRóCZ CYTRUSóW I JEST ok
WCZORAJ ZAJADAłAM SIE śLEDZIAMI:) I MELONEM:)
 
reklama
Witaj w klubie, Rusałko. Ja teżjem wszystko, poza czekoladą. Nie miałamjej w ustach już 2 miesiące :( Ola miała po niej kolki. Aleodczekamjeszcze z 2 tygodnie i spróbujęteż czekoladkę... Ach, jakjuż się za nią stęskniłam...
 
A mnie, że tak powiem wzięło dzisiaj na żarcie- jedm wszystko co pod ręką i mam wrażenie, że niebawem odwiedzi mnie ciocia:))) ;) i do tego brzuszek mi wybiło oj oj zobaczymy za parę dni....dziewczyny, które karmią piersią macie juz normalnie okres?
 
ja myśle że zachcianki to nie tylko przywilej ciązy tylko tak niektórzy się tym usprawiedliwiają
ja zachcianki mam przez całe życie jem wszystko a można nawet powiedzieć opycham sie ale z wagą jak narazie problemów nie ma chociaż bałam się ze po ciązy może to się zmienić ale jest ok

Ell ja miałam 2 razy krótkie plamienia to chyba okres
 
ja dostałam @..jednak to razcej nie typowa@, bo biore cerazette..
AniuS- coś mało aktywna ostatnio jestes..co u Olenki słychac??pochwal; sie nam nia..wklejaj fotki!:)
 
Do góry