reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

U nas w ogródeczku już mam ogórki i fasolkę ,także jutro czeka mnie trochę roboty .Ogórki zakisić na teraz ,bo dzieciaki by już zjadły takiego ogórka a fasolkę do zamrażary .A tak co dziś do jedzenia to jest tak gorąco że u mnie nikt nic nie je tylko mineralka schodzi


boziu deszczu daj
 
reklama
W Stanach jest mieszanka polakow z roznych czesci Polski i bardzo czesto spotykam sie z roznym nazewnictwem roznych rzeczy .
Np. Ziemniaki to to samo co kartofle , grule i rzepa
Wyjsc na pole to to samo co wyjsc na dwor lub wyjsc na zewnatrz

i duzo takich innych ,ale teraz nie pamietam.

A co do zachcianek to ostatnio wogole nie chce mi sie jesc.......tez tak macie ?
 
dzisaij strasznie chce mi sie frytek ale robionych w domku nie kupnych ciekawe czy sie zmobilizuje za duzo dzisiaj nerwow
 
a mi sie marza nalesniki biszkoptowe z truskawkami i bita smietana...tylko niechce mi sie ich robic......hmmmmm chyba obejde sie smakiem
 
a mi sie jakos nie chce nic jesc... za goraco na jedzenie - tym bardziej, że to ja musialabym działac w kuchni :D
 
reklama
Do góry