reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Zachęta do nauki czytania?

Buty-dla-dzieci_com_pl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Sprawa jest złożona,bo tutaj po pierwsze: należy wybrać tą odpowiednią książkę,która nie znudzi dziecka,a po drugie czytać razem,wspólnie i systematycznie po czym prędzej czy później w uda nam się zachęcić malucha do samodzielnego czytania,to tylko kwestia poświęconego na to czasu.

reklama

Mitrand

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dlatego fajnie, jak uda się "przemycić" naukę czytania. :) A jeśli to jest jak u nas, że przez komiksy, to mnie tylko cieszy.
Kolejny tom Giganta - 250 stron pochłonięty przez 6 latka. I to w weekend. :) Wiem, że to komiks, więc tekstu nie ma aż tak wiele, ale łącznie i tak sporo przeczytał.

Sali-Mali

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
No my cąły czas tak przemycamy teraz czytamy(ją) "Czas niespodzianek"!

Mitrand

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Sali Mali - już przeczytaliśmy. :) Czekamy teraz na kolejny tom, bo "Miłość, szmaragd i kokosy" też przeczytaliśmy. :)

Rozwiązania
0
Komiksy Giganta to generalnie świetna materia do nauki. Raz, że treść jest przeważnie interesująca dla dzieci. Dwa, to właśnie format komiksu, czyli 250stronna książka, w "książkowym" formacie :)

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Myślę, że zachęcanie dzieci do czytania poprzez komiksy jest świetnym rozwiązaniem, tyle jest teraz ich gatunków, że spokojnie można znaleźć coś dla pociechy.
Dla nich takie połączenie obrazków z tekstem jest idealne, żeby wciągnąć w lekturę.
Znam to z autopsji, bo swego czasu czytałam mnóstwo takich zeszytówek, które wychodziły co tydzień albo co dłuższy okres czasu.

alison_ali

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja rownież polecam poprzez oglądanie komiksów :)

MamaMałgo

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Myślę, że zachęcanie dzieci do czytania poprzez komiksy jest świetnym rozwiązaniem, tyle jest teraz ich gatunków, że spokojnie można znaleźć coś dla pociechy.
Dla nich takie połączenie obrazków z tekstem jest idealne, żeby wciągnąć w lekturę.
Znam to z autopsji, bo swego czasu czytałam mnóstwo takich zeszytówek, które wychodziły co tydzień albo co dłuższy okres czasu.
teraz jest w czym wybierac, tylko tzreba uważac, bo czasami ilość nie idzie w parze z jakością. Na szczęście Giganty od lat się nie zmieniają i trzymają poziom, można brać w ciemno :) U nas ostatnio to nawet same się beirzemy z dziewczynkami za rysowanie komiksów :) jest frajda

Mitrand

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ale kolorujecie obrazki, czy całkiem całkiem nowy komiks powstaje? :) My kiedyś robiliśmy w domu własne planszówki, albo puzzle. :) Te drugie to akurat bardzo prosto - wystarczyć pociąć pocztówkę.

W ostatni weekend byliśmy na disney on ice - tam mieliśmy okazje pooglądać postaci z komiksów i w sumie, to z komiksów mniej, a więcej z filmów Disneya, ale wyszło fajne widowisko. Zwłaszcza część z "Krainy lodu". :)

reklama

Baska1

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja córka uwielbia, kiedy ja jej czytam przed zaśnięciem. Sama wybiera (chociaż teraz mamy sporo narzuconych lektur) i żeby zmusić ją do samodzielnego czytania mamy taką umowę, że najpierw ona czyta 2 strony a potem ja:) U nas ten sposób działa, choć ostatnio wypożyczyła sobie lekturę na audiobooku spryciara:)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry