)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Zachęta do nauki czytania?

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2018
Postów
11
Rozwiązania
0
U nas bez większego problemu. Czytamy od zawsze wieczorami na dobranoc. Dawniej tylko ja czytałam, teraz na zmianę. Książek ze szkolnej biblioteki ma już przeczytanych tyle, że niejeden uczeń przez całą szkołę tyle nie przeczyta (jest w 1 klasie, i pisząc książki nie mam na myśli lektur, a tylko takie wybrane z własnej woli). Ostatnio na topie jest seria "Zaopiekuj się mną". Czyta wszędzie, siedząc na przerwie w bibliotece, czasem na świetlicy, popołudniu w domu, czy jadąc autem na lekcję pływania. Ale co wydaje mi się najważniejsze - ja również czytam w wolnych chwilach, więc córka ma przykład. Uważam, że rodzic, który wymaga od dziecka czytania a sam tego nie robi, jest mało wiarygodny. a dziecko myśli "dlaczego ja muszę czytać, skoro mama tego nie robi?" i zaczyna się bunt..
 
reklama
Dołączył(a)
7 Maj 2019
Postów
11
Rozwiązania
0
U nas super zadziałał Harry Potter bo młody na fali popularności nowych filmow i gier sam sie zainteresowal tematem, niedlugo bierze sie za czwarty tom :)
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry