reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachłyśnięcie woda z kąpieli:/

LonelyFarmer

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2021
Postów
76
Witam, dziś syn podczas kąpieli nabrał sobie wody do zabawki. Sięgałam po ręcznik i się jej napił. Wlał chyba za dużo do buzi, część pewnie połknął i zaśmiał się i zakasłał, ale tylko raz.... Nie tak typowo jak by się zakrztusił, ale jednak. Wiem że istnieje coś takiego jak wtórne utonięcie:/ a najgorsze bo syn niestety kaszle (ma mokry odrywający się kaszel), jesteśmy w trakcie antybiotykoterapii. Strasznie się o niego boje:/ oczywiście po wszystkim zjadł kolację. Wziął leki i położył się spać. Zakasłał na łóżku ale tak jak zawsze:/ wszędzie piszą, że trzeba obserwować czy dziecko zaczęło np kasłać... Czy ewentualnie ten antybiotyk może mu pomóc i nie dojdzie do tego wtórnego utonięcia??? Właśnie nie wiem nawet jak go obserwować :/ Skoro kaszel i tak ma... Zdarza mu się kaszleć w nocy przez sen:/
 
reklama
Juz 3 raz wchodzę na ten wątek, nie daje mi spokoju... Teoretycznie nie pozwolić dziecku zasnąć. Jeśli masz wątpliwości, ja bym jechala na sor. Nawet jeśli mam usłyszeć że po cholerę przyjechalam
 
Ja tak samo, sprawdzam... Też pojechałabym na Sor, lekarz to lekarz i musi Was przyjąć i rad udzielić.
 
reklama
Do góry