reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowania prawie trzylatka

To akurat jest normalne, u nas też tak jest- jak jesteśmy z mężem oboje to zachowanie syna się pogarsza. Psycholog tłumaczyła to poczuciem bezpieczeństwa. Musi się przyzwyczaić, że jak jesteście oboje to nie znaczy, że ma w drugiej osobie poparcie, niezależnie, co zrobi. U nas apogeum jak mąż był chory i został w domu, młody szalał.
Ale po tygodniu już jest ok. I dużo spokojniejsze mamy weekendy.
 
reklama
Tylko nie wiem, mam go w domu zamknąć, jeśli on chce wychodzić? Taka pogoda, że spacery na świeżym powietrzu odpadają. Cp któryś dzień się uda wyjść na dłużej niż 15 minut.
U nas synek lubi śpiewać i słuchać muzyki, może też powinnam więcej piosenek wprowadzić? Na razie włączam rzadko, zawsze w aucie.
A czemu spacery odpadają?:) jak tylko nie ma krytycznego poziomu smogu i nie pada od rana do wieczora, to pogoda idealna :)
 
A czemu spacery odpadają?:) jak tylko nie ma krytycznego poziomu smogu i nie pada od rana do wieczora, to pogoda idealna :)
Bo ostatnio taka pogoda, że pada, zimno i wieje. Nie ma co robić przy takiej pogodzie na zewnątrz. Dzisiaj było ciepło i wiało, to spędziliśmy na świeżym powietrzu ze 3 godziny. I jest zdecydowanie lepiej: dzieci sobie pobiegały, a jednocześnie nie miały nadmiaru bodźców.
 
Do góry