reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie "kolkowych" niemowlaków i opieka nad nimi

Według mnie leki homeopatyczne takie jakViburcol N są bezpieczniejsze dla maleństw niż inne leki.
"W skład Viburcolu wchodzi:
rumianek-działanie przeciwbólowe, przeciwwzdęciowe
pokrzyk, wilcza jagoda-przeciwzapalne, przeciwgorączkowe
sasanka łąkowa-uspokajająco
związek wapnia-pomaga zaleczyć powiększone migdałki czy węzły chłonne
Stany niepokoju (z gorączką lub bez) w przebiegu:
kolek niemowlęcych
ząbkowania
odczynów poszczepiennych
zaburzeń snu
infekcji wirusowych"
Przepisałam to z ulotki.
 
reklama
Witajcie drogie Mamy!



Pracuję w firmie IMAS International, która robi badania opinii społecznej przez internet. Potrzebujemy do jednej z ankiet mam, które posiadają dzieci w wieku od 0 do 5 miesięcy. Ankieta jest na temat produktów mlecznych dla dzieci. Badanie jest w toku i do przyszłego wtorku potrzebujemy wypowiedzi jeszcze ok. 40 mam.

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy, które chcą się podzielić swoimi opiniami do rejestracji na portalu badań internetowych IMAS OnLine http://www.imasonline.pl/pl/register/
Nasz portal umożliwia gromadzenie punktów za udział w badaniach, które można wymienić na bony pieniężne lub wpłaty na cele charytatywne. Ponadto wśród osób zarejestrowanych w tym roku wylosujemy cenne nagrody.

Czekamy na twoją rejestracje oraz po jej zakończeniu na maila zatytułowanego MAMA na adres pomoc@imasonline.pl
 
Podawałam mojemu synkowi Viburcol na uspokojenie i fajnie działał. Wkładałam cały czopek. Mały nie sypiał po nocach i płakał, dlatego lekarz mi to polecił. Po zastosowaniu zasypia i śpi spokojnie. Ja go dostałam bez recepty.
 
MÓJ SKARB KOŃCZY DZIŚ 3 MIESIĄCE . CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM NA TEN CUDOWNY DZIEŃ W KTÓRYM KOLKA PO PROSTU ZNIKNIE.
TYLKO KIEDY ? SŁYSZAŁAM ŻE POD KONIEC 3 MIESIĄCA ALBO NAWET 4 ,MÓJ SYN JEST WCZEŚNIAKIEM 8 MIESIĘCZNYM CZY TO ZNACZY ŻE MAM DODAĆ DO RACHUNKU JESZCZE MIESIĄC :-(, A TEŻ OBIŁO MI SIĘ O USZY ŻE TRWA TYLE ILE MAMA POTRZEBUJE NA PRZETESTOWANIE WSZYSTKICH LEKÓW NA KOLKĘ .:-)
NIE WIEM CO ROBIĆ... PO ODSTAWIENIU MLEKA BYŁO JESZCZE GORZEJ , SĄ DWIE SKUTECZNE METODY MA MOJEGO SYNKA . ALE DZIAŁAJĄ NA KRÓTKĄ METĘ: 1 TO SPACER - ALE PRZY TEJ POGODZIE DŁUGI SPACER ODPADA , KOLKA TRWA PRZECIEŻ 2-3 GODZINY I TO 2 RAZY DZIENNIE . 2 METODA TO ZMIANA PIELUCHY , MÓJ SYN JAK POCZUJE ŻE MA ZDJĘTĄ PIELUSZKĘ TO ZACZYNA SIĘ ŚMIAĆ (MAŁY STRIPTIZER) WIĘC ZDĄŻA MI SIĘ ZMIENIAĆ PIELUCHĘ CO 10 MINUT , CHOĆ NIE SĄ NAWET BRUDNE .
SUSZARKA DZIAŁA PRZEZ CHWILE, INNE ZNANE MI METODY SĄ PO PROSTU ZA SŁABE
POWIEDZCIE MI ŻE TA KOLKA KIEDYŚ MINIE... :sorry2:
 

Załączniki

  • KORNRL 002.jpg
    KORNRL 002.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 33
Na pewno minie :) Podobno nie ma sposobu na kolkę, ale ja wiem, że są. Podobno koper łagodzi kolkę. Są takie herbatki koperkowe. Może zacznij je pic (o ile jeszcze karmisz piersią) Polecam masaże brzuszka. A skoro mały lubi zmianę pieluchy to pozwól mu troszkę pobaraszkowac nago :) ubierz mu ciepły kaftanik. Moze w ten sposób przeleci ta kolka łagodniej :)
powodzenia :)
 
reklama
Do góry