reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie "kolkowych" niemowlaków i opieka nad nimi

witam =)
moje maleństwo też cierpiało na kolki. Z leków aptecznych to najpierw próbowałam Bobotic, a potem Sab simplex - czasem pomogło, czasem nie. To co tu opisujecie (masaż, podkurczanie nóżek, ciepła pieluszka etc.) też z mężem stosowaliśmy, ale wydaje mi się, że najważniejsze to dużo miłości i cierpliwości, bliskości rodzica. To może wydawać się trudne bo przy kolce samemu chce się płakać, ale głowa do góry - kolka z wiekiem przechodzi =)
w naszym przypadku przeszła w 3 mcu życia =)
pozdrawiam =)
 
reklama
kolka, była i u nas największym wrogiem.. od tygodnia mogę powiedzieć, że mamy ją chyba za sobą.. my wypróbowaliśmy niemal wszystko - bobotic, infakol, espumisan, esputikon a ajlepiej pomagał sab simplex i delikol! ponadto częste noszenie na rękach brzuszkien do podłogi i suszarka
 
Do góry