reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie naszych dzieci

Jasiek od niedawna stał się baaardzo całuśny jak trzymam go na ręcach to łapie mnie za szyje i z całej siły przyciska moją twarz do swojej buzi (prawie usta w usta). A jak udaje że śpie to łobuz wkłada mi paluszki do oczu.
 
reklama
ostatnio ignas baaardzo sie mnie domaga zawsze kolo siebie no wiec jak mnie nie ma to wszystkie sposoby, ostatnio zaczal rowniez kaszlec;) cwaniak maly;) i badz tu madra bo nie wiem czy cos naprawde mu jest czy udaje;)choc to czasem widac jak symuluje:))))) gadzina mala!
 
Hmm... Antek uczy się jakie zachowania wywołują pożądane reakcje rodziców :) juz wiemy , że piiiiiiiiiisk przywołuje ich skutecznie :)
 
a tak zachowuje się moja córka, gdy druga moja córka się wygłupia :-D

[video=youtube;KPLMFRXshjI]http://www.youtube.com/watch?v=KPLMFRXshjI[/video]
 
Moja sie tak brechtoli do psa i kotow :) A juz najbardziej jak MCO przychodzi i sie kladzie obok niej na podlodze oraz poddaje torturom w postaci wyrywania klakow i kopania (to masochista ten kot - mruczy przy tym). Dzis robila pierwsze tanytany - ale inaczej - podskakujac dupka bedac na rekach :)
 
Iza moje dziecko tak jak pisałam jak czyscilam nosek od czasu do czasu nieruchomiało i dało sobie wyciągać glutki. Jednak teraz coś już go boli. Dziś rano przy psikaniu się zdenerwował a jak zaczęłam wyciągać to aż zapiszczał z bólu (bo moje dziecko nie płacze ot tak sobie), tak nam się rozpłakał, ze tatuś jadąc do pracy cały czas słyszał płacz dziecka w myslach (tak tak wiem oboje jestesmy bardzo przewrażliwieni na Synka punkcie) powiedziałam fridzie dość!!!!!!!!!!!!!
Dziś tylko zakraplam swoim pokarmem, dziwne bo nie zauważyłam kataru...... Może po nocy znowu nas odwiedzi tfuuu ale bede robiła wszystko tylko nie Frida :(
 
reklama
Do góry