reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachwiania równowagi!!!

pata234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Luty 2008
Postów
33
Miasto
Piotrkw Tryb.
Cześć dżiewczyny. Mam problem z moją 21miesięczną córką. Zauważyłam że od jakiegoś czasu ma chwilowe kłopoty z równowagą. Nie może wtedy ustać na nogach,zatacza się,przewraca.Taki napad trwa ok.minutki i wszystko przechodzi. Wyczytałam w internecie że to może coś z błędnikiem.Jeśli dziecku którejś z Was też coś takiego się przytrafiło to proszę o pomoc.:-(
 
reklama
Mój synek ma 18 miesięcy i nie ma tego chwilowe tylko cały czas. Przez cały dzień potrafi się przewrócić około 30 razy. Pytałam się pediatry i ona powiedziała że to za wcześnie by to zdiagnozować błędnik ale dzisiaj jadę do specjalisty i zobaczymy co on powie więc potem dam ci znać co on mi powiedział.
 
Witam!
Zapomniałam dodać że u mojego synka to trochę bardziej złożone ponieważ borykamy się z jego asymetrią ułożeniową. Ale pytając o błędnik to prosiła bym najpierw poszła do okulisty a potem skieruje nas do neurologa. Mówiła też o badaniu słuchu ale to mu już wcześniej robiłam i ma prawidłowy słuch.

Tak więc Tobie radze abyś poszła do okulisty, laryngologa i neurologa.
Ja wcześniej byłam u 2 neurologów i żaden problemu nie widział lub nie chciał widzieć i odsyłali mnie do domu a ta od razu zleciła badania.
 
Do okulisty to i tak chodze bo mała nosi okulary(a raczej powinna nosic tylko nie chce)Nigdy mu nie mówiłam o tych zachwianiach równowagi bo nie sądziłam że to może być od tego.
 
Karolina, Twój synek już dawno powinien chodzić na rehabilitacje. Mój chodzi już rok i problemy z zachowaniem równowagi się skończyły. Też za pierwszym razem zostaliśmy olani przez neurologa, starego dziada :wściekła/y:
 
Majandra
Ja chodziłam z nim od 8 miesiąca bo dopiero wtedy stwierdzono tą asymetrie (i tak chodziłam na rehabilitację z własnej inicjatywy bo pierwsza neurolog nie zaleciła) potem zakończyliśmy jak miał rok bo wydawałoby się że wszystko jest w porządku ale znowu się pojawił problem z chodzeniem więc znów rozpoczynamy i mam nadzieję że już ostatni raz.
 
reklama
czesc. Ja mam coreczke 18 miesiecy i od jakiegos czasu ma podobne zachwiania rownowagi trwajace kilkanascie sekund a nawet do 2 minut. Bedziemy mieli teraz wizyte u lekarza zrobione miala rowniez badanie na czynnosc mozgu EEG. Mam nadzieje ze bedzie to jednak ten blednik:happy: . Jestem ciekawa co u Was czy byliscie u lekarza , moze mozesz mi cos poradzic:tak:.
pozdrawiam
 
reklama
Do góry