reklama

Zacisnięte piąstki???

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez pata234, 6 Marzec 2008.

1. pata234

pata234 Zaciekawiona BB

Moja mała ma już 5,5miesiaca a leżąc na brzuchu nadal ma zacisnięte piąstki.Jak podsunę jej jakąś zabawke to złapie ją jedną ręka a druga jest zacisnięta.Jak jestem z nia np.w supermarkecie to też ma zacisnięte piąstki i to aż tak że czasem trudno mi je rozprostować.Dodam że mala poza tym rozwijasię pawidłowo(przkręca się na boki,brzuch,podpiera się na wyprostowanych rękach leżąc na brzuchu).Byłam u neurologa miesiąc temu i mówił,ze wszystko jest ok.tylko musze prostować jej piąstki ale ja nie widze zadnej poprawy.Mała od pewnego czasu,jak trzymam ją na rękach strasznie wygina się do tyłu,nie wiem czy to normalne:no:.SZukałam wiadomości na forum ale jest tego nie wiele albo niepotrafie znaleźć.Jeśli któraś z Was może mi pomóc to byłabym wdzięczna:tak:.

2. agamal

agamal kociara

A płacze dużo? Bo jeśli tak, to może jest przełamana.

3. reklama
  4. Madźka27

Madźka27 Fanka BB :)

:szok::szok::szok::szok::szok::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

5. pata234

pata234 Zaciekawiona BB

Prawie wogóle nie płacze,tylko troche jak jest spiąca.A co to znaczy przełamana?????:confused::confused::confused:

6. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Podejrzewam,że dzidzia może mieć wzmożone napięcie nerwowe lub asymetrie.Radze udać się do lekarza rechabilitanta.Jestem mamą wcześniaczki i moje dziecko miało takie objawy jak opisujesz przy wzmożonym napięciu i było rechabilitowane.Więc lepiej się przejdz z tym do lekarza bo nie jest regułą,że tylko wcześniaki na to cierpią.

7. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Ja rowniez proponuje wizyte u lekarza.Moze to byc napiecie miesniowe:baffled:

8. irfinka

irfinka psotnisia

ja rowniez radze pojscie do lekarza choc piszesz ze trzyma glowke przewraca sie na boki a czy placze i przey sie przy jedzeniu???

9. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Dlaczego od razu do rehabilitanta?Masz na pewno swojego pediatre,nie zwrocił nigdy uwagi na zacisniete piastki?Nie podzieliłas sie nigdy z nim swoimi obawami?Powinnas moim zdaniem to zrobic:tak:on powie co dziecku jest i co z tym dalej.
    Nie straszcie dziewczyny takimi hasłami "porzełamana":shocked2::szok::shocked2:Przeciez nawet nie widziałas malenstwa!!!W dodatku napisałas i nie wytłumaczyłas dziewczynie co to znaczy!Zastanow sie,zanim cos napiszesz!Owszem,moze to byc wzmozone napiecie miesniowe ale zaraz przełamana...nie przesadzajcie,zrobicie komus krzywde takimi stwierdzeniami..przeciez to czyta mnostwo ludzi...

10. reklama
  11. agamal

agamal kociara

Mada ale dlaczego tak bojowo !!!!
    Skoro dziewczyna zwraca się z problemem do ludzi na forum to powinna liczyć się z nieprofesjnalnymi radami, mniej lub bardziej wiarygodnymi. Tak naprawdę nikt tu nie widzi dzieci, o których mowa i pewnie nikt, albo garstka ma pojęcie na temat pediatrii. Każda z nas daje rady, o których gdzieś zasłyszała czy wyczytała a forumowiczka powinna dokonać ich selekcji według własnego przekonania i wziąć pod uwagę, że mogą one służyć jedynie jako sugestie a nie diagnozy !!!!
    A krzywdę jak można komuś tu zrobić ????????

12. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Nie masz pojecia ile strachu mmoze przezyc matka takiego malenstwa a panika w takiej sytuacji jest najmniej potrzebna.Owszem sa to sugestie ale trzeba najpierw pomyslec,zanim sie cos napisze a nie pisac jakies takie straszne pojecia nie tłumaczac w ogole co one znacza.Owszem jestem nastawiona bojowo do takich wypowiedzi poniewaz mam wrazenie,ze sa one pisane tylko ze złosciwosci.A gdzie zyczliwosc matki do matki?Chciałabys zeby tobie ktos tak odpisał kiedy jestes zmartwiona stanem zdrowia Twojego dziecka agamal?

Poleć forum