reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczerwieniona skóra wokół odbytu u dziecka

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2019
Postów
13
Witam córka ma rok. Zauważyłam że od jakiegoś czasu ma zaczerwieniona skórę przy samym odbycie. Odparzenia nie ma tylko to czerwone. Trzeba iść do lekarza czy mogę to czymś smarować? Od czego to może być?
 
reklama
To wygląda na odparzenie/podrażnienie.
Jeśli za mocno córce nie przeszkadza, to można spróbować na początek częstszego wietrzenia.
A nie zmieniałaś pieluch ostatnio?
 
Witam córka ma rok. Zauważyłam że od jakiegoś czasu ma zaczerwieniona skórę przy samym odbycie. Odparzenia nie ma tylko to czerwone. Trzeba iść do lekarza czy mogę to czymś smarować? Od czego to może być?
Spróbuj maści tormentalum. Nam od dawna ratuje życie
Image.jpeg
 
To wygląda na odparzenie/podrażnienie.
Jeśli za mocno córce nie przeszkadza, to można spróbować na początek częstszego wietrzenia.
A nie zmieniałaś pieluch ostatnio?
Bardzo często to robię i bardzo dbam o to zauważyłam po myciu też lekkie podrażnienie w tamtej okolicy
 
Do góry