reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynam przepychanki z cellulitem :)

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2006
Postów
3
Dawno mnie nie było na forum, ale postanowiłam wrócić, gdy zaczynam nowy etap - mam nadzieję, ze bez cellulitu. Kupiłam sobie inneov cellulite - czy któraś z Was to brała i jakie są efekty. Czy rzeczywiście trzeba 3 miesięcy kuracji, no i rozumiem że sport i dieta to normalka przy takich akcjach :) Czekam na wszelkie informacje !
 
reklama
Witam!

Jestem tutaj nowa.
Od razu zainteresował mnie ten wątek. Niestety nic nie wiem na temat tego preparatu:( ALe chcialłabym sie dowiedziec. No i pytam-bo ten wątek był założony jeszcze w tamtym roku? Jakie są efekty?Warto tego spróbować?

Pozdrawiam!
 
Na cullulit dobra jest kuracja TOŁPA kpl kosztuje coś 240 zł ale starcza tego na jakieś 3 miesiące stosowania takie domowe SPA akurat dla młodej mamy która nie może ruszyć się z domu a chce mieć jędrne ciałko.Mozna kurację antycellulit TOŁPA kupić w sklepiku "borowinowym" lub zamówić przez internet nawet kilka zł taniej. Wypróbowałam na sobie naprawdę działa.
Pozatym drogie mamy ruch ruch i jeszcze raz ruch (spacery z maleństwem, basen itp)
 
Witajcie ja po świętach zaczynam róniez walkę z celulitem:-) Ale nie kremami tylko masarzami:-) Co 4 dni masarz anty celulitusowy:-) Ponoć pomaga i daje super efekty, oprócz tego jakiś krem wcierać codziennie i mam nadzieje ze pozbęde się tego dziadostwa:-)
 
ech te wszystkie kremy i preparaty... ja zdecydowanie polecam bardzo kompleksowa terapie: dieta, ruch, masaze a dopiero potem kremy. ciezko sie zmobilizowac, ale dopiero to daje efekty. a slyszalyscie, a propos domowych metod, o peelingu z kawy?
 
Witam, ja przed ciaza stosowalam peeling z kawy -polecam, bo rzeczywiscie skora jest po nim gladsza i jedrniejsza. Niestety nie wiem,czy pomaga na cellulit, bo przed ciaza go nie mialam:-) natomiast teraz.. massssakra :szok:
Nie przejmuje sie tylko z tego powodu,ze mam "pewniaka", ktorego bede uzywac kiedy juz urodze :) preparat nazywa sie detoren, mozna kupic na allegro, polecam stronke www.detorenplus.pl-sama go jeszcze nie uzywalam,ale uzywa moja mama i jest zachwycona, twierdzi, ze trzydziestoletni cellulit jej zniknal, a komu wierzyc, jak nie rodzonej matce? :-D do tego wroce do peelingu z kawy, bo bardzo lubilam moja skore po jego uzyciu.
Wiec kobietki: zanim zainwestujecie grube pieniadza wyprobujcie najpierw mniej kosztowne metody :-)
polecam tez pilnowanie picia przynajmniej 2 litrow wody mineralnej :-) to mnie uratowalo przed rozstepami w ciazy
 
Witam,stosowałam już kilka preparatów i żadnych większych efektów nie zauważyłam więc dałam sobie z tym spokój aż do momentu kiedy koleżanka poleciła mi RECELLOX ,stosuję od 2 tygodni i jestem w szoku-to działa dodatkowo stosuję krem z avonu bo jak wiadomo celulitis trzeba atakować od środka i z zewnątrz,sam krem nie przynosi super efektów a tu proszę ,ja już się cieszę i polecam:-D
 
Sama sie dorobiłam ostatnio i w sumie nie wiem co z nim zrobić. Nie jest duży ale nie pomagaja ćwiczenia. Ćwiczę i o ile jestem w stanie schudnąć to mam ten cellulit na udach. Zastanawiałam się nad kupieniem sobie jakiegoś konkretnego kosmetyku. Nie pomagają kosmetyki jakie do tej pory stosowałam a które kupowałam w drogeriach.
Macie jakieś opinie na temat kremu sinial?
Kremu nie znam ale polecam masaż bańką chińską. Ja używam z Cellublue do tego szczotkowanie ciała na sucho
 
reklama
Do góry