reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Cześć dziewczyny:)Ja też dołączę do tematu bo właśnie zaczęliśmy starania o maleństwo.Mam 23 lata mąż 26 i od roku jesteśmy małżeństwem-parę miesięcy temu odstawiłam tabletki, a teraz nie mogę się doczekać kiedy dowiemy się,że jestem w ciąży. Nie wiem czemu bo nie mam podstaw, ale trochę się martwię, że nie będę mogła zajść w ciąże-chociaż staram się o tym nie myśleć-bo wiem że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.
Również trzymam kciuki za wszystkie Staraczki:)również za siebie;)

Witam Cię Zuzanna87 mocno wiesz że ci się uda , trzeba trochę wiary i nadziei że uda ci się zajść w ciąże:-). Ja rozpoczynam starania o drugie dziecko , mam córeczkę właśnie skończyła 4 lata. Sardacznie cię witam i mam nadzieje że ci się uda. trzymam za ciebie kciuki :-):tak:

Ja niestety już wiem, że będę miała problemy z powodu problemów zdrowotnych. Ale najważniejsze, że mam tego świadomość i te parę miesięcy przed rozpoczęciem starań po święcę właśnie na doprowadzenie mojego zdrowia do dobrego na tyle by móc zacząć starania :-)

Cześć Misia89 zadbaj o siebie do momętu starań i mocno wiesz a Ci sie napewno uda . pozdrawiam Cię gorąco i trzymam za ciebie kciuki :-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziękuję i rwónież trzymam mocno kciuki:)Doszłam do wniosku że jesteśmy młodzi zdrowi i po prostu musi nam się udać:)
pozdrawiam Was serdecznie wszystkie Staraczki:)
 
Hej :-)
mam nadzieje ze i ja moge dolaczyc :-)
mam 25 lat i tez sie staramy z mezem o dzidziolka :-) no i mam nadzieje ze wlasnie
skonczyla sie moja ostatnia @ :-)
biore kwas foliowy bardzooo dlugo
tez sie zastanawialam nad witaminami przed ciążą tylko jeszcze nie wiem jakie :D
 
Cześć dziewczyny,my zaczynamy starania o trzeciego malucha tak(mam nadzieje:-))trochę na luzie.
Życzę wszystkim wam braku @ przez najbliższych przynajmniej 9 miesięcy:-D
 
Witam dziewczyny :-)
Również zaczęliśmy z mężem się starać o pierwszą dzidzie :) Mam 25 lat mieszkam w NY. Dopiero 2 cykl starań ale za 4 dni ma przyjść @ i mam nadzieje ze se odpuści i będzie już upragniona fasolka :-) życzę wszystkim powodzenia i wymieniajmy się spostrzeżeniami :-) Ja idę spać nadrobię jak wstanę rano :-)
 
Witam dziewczyny :-)
Również zaczęliśmy z mężem się starać o pierwszą dzidzie :) Mam 25 lat mieszkam w NY. Dopiero 2 cykl starań ale za 4 dni ma przyjść @ i mam nadzieje ze se odpuści i będzie już upragniona fasolka :-) życzę wszystkim powodzenia i wymieniajmy się spostrzeżeniami :-) Ja idę spać nadrobię jak wstanę rano :-)


Zapraszam na "kiedy i jakie pierwsze objawy":-)
 
hej dziewczyny ;)
tez sie do was dolaczam, mam 24 lata, maz 27, staramy sie od kwietnia, tabsy odstawilam w lutym, kwas biore od lutego i wlasnie konczy mi sie ta niechciana @ wrrr, mam nadzieje, ze to byl ostatni raz:p
 
reklama
Do góry