reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

hej dziewczyny i jak tam udało się komuś zafasolkować? Mi niestety nie przyszła @ ale od kilku dni starań ciąg dalszy :-) Powiedzcie długo już się staracie? U mnie właśnie rozpoczął się 3 cykl starań.
 
reklama
hej dziewczyny i jak tam udało się komuś zafasolkować? Mi niestety nie przyszła @ ale od kilku dni starań ciąg dalszy :-) Powiedzcie długo już się staracie? U mnie właśnie rozpoczął się 3 cykl starań.

Witaj ja też staram sie o 2 dzidziusia to mój 3 cykl, dziś mam termin @, narazie nie ma jej ale chyba przyjdzie bo test wyszed neg.:-(. pozdrawiam i życzę fasoleczki:-)
 
hejka laseczki no jak niestety nie zafasolkowac wczoraj przyszla @ niestety ale dalej bedziemy probowac:) kazdy muwi zeby odpiuscic ale jak??jestem na tabletkach nie da sie od tak nie myslec jak sie bierze codziennie... poltora roku sie staramy raz sie niestety nei udalo utrzymac dwa miesiace i rok bedzie:( czekam az skonczy sie @ i staranka od mowa innym staraczkom zycze powodzonka i zafasolkowania mam nadzieje ze wszystkim oczekujacym sie uda :):):)
 
Udało się:):):)od prawie 3 tygodni mam objawy-urosły mi dość sporo piersi, bardzo bolą i są nabrzmiałe, jest mi często niedobrze-robiłam testy i nic-tydzień temu powinnam dostać @ nie dostałam-zrobiłam w piątek test i są DWIE KRESKI, nie mogłam uwierzyć-aż popłakałam się ze szczęścia(mąż zresztą też):)oczywiście później zrobiłam kolejny test żeby potwierdzić:)w środę idziemy do lekarza i teraz modlę się żeby wszystko było w porządku:)Trzymam za was mocno kciuki dziewczyny-naprawdę nie wierzyłam, zę tak szybko się nam uda a tu proszę-jesteśmy najszczęśliwszy pod słońcem:)POWODZENIA:)
 
Dziękuję:)Zaczęliśmy się starać pod koniec maja więc właściwie w drugim cyklu- momentami nadal nie mogę w to uwierzyć:)czuję się średnio-dodatkowo jeszcze przez te upały-ale nie oddałabym tego za nic w świecie:)
pozdrawiam i trzymam kciuki
 
reklama
Do góry