reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

INES - bardzo mi przykro z powodu dzidzi :( ale napewno bedzie czuwac nad Wami wszystkimi :)
Zycze zdrowka i fasolkowania - my juz probujemy od kilku miesiecy ale kto wie - moze cos wyjdzie na czerwiec lipiec?
Tak jak mowie - duzo duzo przytulania - a i cos zaowocuje ;) wszystkiego naj naj dziewczynki i czybkiego fasolkowania Wam wszystkim :) serdecznie pozdrawiam :)
 
reklama
heej:)
Dodeczko co u Ciebie?? Pojawiasz sie i znikasz:(:(..ja nie testowalam, bo narazie nie bylo "konkretnego stranaka":)..musimy uważac ..przez jakiś czas jeszcze..:(..a co u Ciebie??Mam nadzieję, ze jak już bedzie fasolunia, bedziesz z nami częściej!:)a tego Ci b. zycze:)!Badz z nami częściej:)!
Dużo buziaków:)!
 
Byłam wczoraj u lekarza i dowiedziałam się że o rodzeństwo Arusia możemy zacząć się starać już po 3 miesiączce! Teraz niecierpliwie czekam na pierwszy okres, który powinien zjawić się za ok tydzień... Mam tez nie brać żadnych pigułek antykoncepcyjnych tylko po prostu uważać. Ale doktor powiedziała że jeśli nawet "wpadniemy" przed 3 okresem to tragedii nie będzie.
Pozdrawiam Was serdecznie
 
INES to super !!!! zapomnijcie o tym wszystkim i radujcie sie bycia z soba a i fasolkowanie szybko przyjdzie :)
 
Tylko przy takiej częstotlwości to "chłopaki" mogą kondycyjnie nie wytrzymać... hi,hi,hi :laugh:
 
Ines trzymam strasznie mocno kciuki ;D Wiesz moja dobra koleżanka straciła pierwsze dziecko w 5 mieciącu, ale nie poddali się 6 miesięcy później zaszła w ciążę i teraz jest na dniach... termin się zbliża wielkimi krokami, więc głowa do góry, nie może być inaczej jak tylko SUUUUPER ;D

Doreczko witam Cię :-* No ja się jużprawie wykurowałam, ale czasu coś mało ostatnio mam żeby tu częściej wpadać choć bardzo bym chciała... :( naprawdę :( Ślicznie Ci dziękuję za tyle ciepłych słów :-* Obiecuję że jak zafasolkuję to zaraz Wam oznajmię ;D ale narazie nie ma na co liczyć. Jak już pisałam "odłożyliśmy" starania...
Pozdrawiam cieeepluteńko :)
 
my chyba rzeczywiście zaczniemy codziennie ;D bo raz mam 26 cykl a raz 31. I jak tu trafic ??? ??? ???
pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry