reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Cześć
To ja tez się do was przyłączę :)
Zaczelismy starania od wczoraj :laugh: ciekawa jestem czy coś wyjdzie.
Mam do was pare pytań takich troche krępujących ::)
czy po stosunku duzo wam wyciekło no wiecie czego 8)bo ja pupcię do góry żeby jak najwięcej tam wleciało hihi ale sporo wyleciało bo moj misiek mowil ze sporo sie naprodukowalo 8)
i po jakim czasie sie robi test?
mam nadzieję że nie urazilam zadnej z was takim moim pytaniem.
to tyle i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona :)
ide sie polozyc bo mnie lupie w krzyzu niemilosiernie
 
reklama
Witaj joasiah ;D spoko nikogo nie uraziłaś nie takie żeczy sie pisze ,a wiec masz rację zeby jak najwięcej zostało musi być pupa w górze ;D wtedy masz pewnośc ze za dużo nie wyleci.A co do testu można zrobic w date spodziewanej mies lub 6 dni po owu .
maju wiesz już ciooooś ,dawno ciebie tu nie było :(
 
ale własnie chcialam sie spytac bo ja nie badalam sobie temperaturki i nie wiem kiedy jest owulacja
i od jakiegos czas nie dostalam okresu wczesniej takie zastoje mi sie zdarzaly i da sie wtedy zajsc w ciażę czy raczej nie?
 
Kobity a mnie zalało w piątek, także nic z tego, ale spoko będzie dobrze. Cierpliwość popłaca :) póki co jeszcze ją mam :laugh:
 
joasiah witam cieplutko :) nie przejmuj sie ze wyciekło :) co maiąło zostać to zostało. ja nie trzymalam w tym cyklu pupy w górze, wogóle mieliśmy malutko plemniczków, ale i tak znalazl się jeden odważny :) (tak myśle ze jeden ;) :laugh: )

monia100, to ostatnia @, w terminie nastepnej będzie ogromna radość :)

Julinka, trzymam kciuki i zapraszam do stycznia 2007 :)

 
hello

ja tez zaczynam starania.. jeden cykl za mną.. bez miłej niespodzianki niestety... :mad:

poczekam jeszcze troszke ;)
 
oliwka niestety moze w tym cyklu, wlasnie skonczyla mi sie @ jeszcze jakeis dziwne plamienia, ale mam nadzieje, za 7 dni beda strzaly oby nie kula w plot ;D
 
reklama
maju przykro mi a już myślałam ze coś wystrugałaś ;D Kurcze to jak ty dostałas to i ja moge też dostać @ bo też karmie piersia.Ja czekam do poniedziałku .
 
Do góry