reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

!! Zaczynamy ii klasę !!

sparrowkot

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Sierpień 2010
Postów
426
Miasto
silesia
:szok:
no właśnie - i start juz za kilka dni nasze pierwszaki jeszcze nie tak dawno ;p - zaczną II klasę
Niektórzy się cieszą - inni obawiają jeszcze inni wołają pomocy ..
A co u was?
Jakie nastawienie i jakie podejście dzieciaków ?
Szybko nam te wakacje minęły w tym roku powiem szczerze.
Tym bardziej że nigdzie nie wyjeżdżaliśmy - bo ja w ciąży poza tym nie było na to funduszu. I teraz podręczniki tak oglądam a tam kilka stron o tym jak i gdzie i z kim spędziłeś wakacje i co?
Co mój synek powie? Z rodzicami na działce - nie wiem ... po co to ?
Niech sobie piszą i mówią i czytają o tym jak spędzili te wakacje ale po co zaraz opisy "w górach .. na wsi.. nad morzem .. za granicą.. nad jeziorem.. wakacje w łódce.. "
Zadziwia mnie poziom inteligencji pedagogicznej !
To jest niesprawiedliwe i głupie poprostu - stresuję się tym bo wiem że mojemu dziecku będzie zwyczajnie przykro gdyz kilka razy w te wakacje pytał : a może gdzieś pojedziemy ? Chociaż na jeden dzień ... a naprawdę nie było takiej mozliwości.

No i zacznie się nauka, odrabianie lekcji .. piszcie proszę - jakie macie problemy z dzieciakami, z paniami ;p
A może jakieś miłe rzeczy się wydarzą i może nawet częściej hihi ... jaki będzie ten rok szkolny - zapraszam do rozmowy rodziców drugoklasistów !!!
 
reklama
mamy watek DZIECI URODZONE W 2002 ROKU;-) tam zapraszamy:-)!!!
tam sie wymieniamy doświadczeniami na temat naszych drugoklasistów!
pozdrawiam
 
Do góry