reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy starania

Hej, to i ja się przywitam :) Ola, 28 lat :) z partnerem zaczęliśmy pierwszy cykl starań w kwietniu, obecnie 29 dc przy regularnych cyklach 28-29 dni, nie liczę, że się udało, chociaż objawów okresu brak :) póki co podeszliśmy do tematu bardzo luźno :)
 
reklama
Hej, to i ja się przywitam :) Ola, 28 lat :) z partnerem zaczęliśmy pierwszy cykl starań w kwietniu, obecnie 29 dc przy regularnych cyklach 28-29 dni, nie liczę, że się udało, chociaż objawów okresu brak :) póki co podeszliśmy do tematu bardzo luźno :)
Witaj Olusiaa😉 my też zaczęliśmy starać się w kwietniu ale się nie udało. Teraz mam 8 dc. Czekamy na owulacje. Tobie życzę szybkiego opuszczenia tej grupy 😉❤️
 
Hej, to i ja się przywitam :) Ola, 28 lat :) z partnerem zaczęliśmy pierwszy cykl starań w kwietniu, obecnie 29 dc przy regularnych cyklach 28-29 dni, nie liczę, że się udało, chociaż objawów okresu brak :) póki co podeszliśmy do tematu bardzo luźno :)
Witamy i powodzenia w staraniach 🥰
 
Hej dziewczyny wiem ze to o co zapytam to trochę głupie ale miałam owulacje 24 kwietnia prawdopobnie tak pokazywały testy No i nic dziś kłuje mnie jajnik jak na owu znów zrobiłam test pozytywny o co chodzi co ja dwie owulacje mam ? Czy tamta się przesunęła ?
 
reklama
Hej, to i ja się przywitam :) Ola, 28 lat :) z partnerem zaczęliśmy pierwszy cykl starań w kwietniu, obecnie 29 dc przy regularnych cyklach 28-29 dni, nie liczę, że się udało, chociaż objawów okresu brak :) póki co podeszliśmy do tematu bardzo luźno :)
Witaj ^^ Oby Twój cykl był szczęśliwy, masz jakieś założenie, po ilu dniach od spodziewanej @ testujesz?
Dzieki, będę informować na bieżąco 🤣 aczkolwiek wydaje mi się ze szybciej zajde q ciaze niż ten pieprzony egzamin zdam 🤣🤣🤣
O matko, będę trzymała kciuki xDDD Ja poddałam się po piątym egzaminie, chociaż mąż mi suszy głowę, żebym wróciła, bo szkoda pieniędzy i wszystkiego... No i coś w tym jest, ale minęły już prawie cztery lata i wiem, że musiałabym znowu iść na jazdy, a potwornie nie mam na to czasu 😅
 
Do góry