reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy starania

Ja piłam alkohol ( oczywiście nie do nieprzytomności) i paliłam papierosy. A w dniu kiedy zrobiłam test ciazowy spaliłam chyba z pół paczki rano.
Mysle ze nie ma co rezygnować przed ciaza
:)
Z paleniem nie mam problemu, bo nigdy nie paliłam 😅 Ale no, z alkoholem się waham ciągle.

A jak tam u Ciebie, wizyta u lekarza za Tobą? ^^
 
reklama
Z paleniem nie mam problemu, bo nigdy nie paliłam 😅 Ale no, z alkoholem się waham ciągle.

A jak tam u Ciebie, wizyta u lekarza za Tobą? ^^
Nie, myślę ze lampka wina, drinka nie zaszkodzi. Przecież na pewno nie wypijesz litra wódki 😅
 
Nie, myślę ze lampka wina, drinka nie zaszkodzi. Przecież na pewno nie wypijesz litra wódki 😅
Zgadzam się czytała. U mamy ginekolog że do dnia spodziewanej miesiączki czyli do testowania nic maluchowi nie szkodzi. Więc warto oczywiście mieć umiar i testować jak małpa się zbliża
 
Zgadzam się czytała. U mamy ginekolog że do dnia spodziewanej miesiączki czyli do testowania nic maluchowi nie szkodzi. Więc warto oczywiście mieć umiar i testować jak małpa się zbliża
Dzięki ^^ Uznałam, że skoro oficjalnie jestem w ogóle przed owu, to nie będę się biczować za dwie lampki wina.
 
Cześć dziewczyny 🤩🌷 opowiadajcie co tam u was? Jakoś tak cicho tutaj 😊 jak tak wasze owulki? A może któraś testuje n dniach? 😜😊
Powiedzcie mi jakie suplementy bierzecie i czy macie stymulację owulacji 😉😘
 
Hej ja biorę Mamdha premium czyli tam jest kwas foliowy, witaminka D :)
Nie wiem czy już pisał ale przypomnij mi ile się staracie? Czy wszystko z twoim cyklem jest ok?
Ja staram się od marca a już lekarz powiedział że nic z tego nie będzie bo mam cykle bezowulacyjne... Kazał brać luteinę pomimo tego że mam w normie progesteron. Chyba zacznę brać na własną rękę miovielie nac ale ona ma takie duże kapsułki ze ich chyba nie półkę😱 czy ktoś miał do czynienia z MioVelia? Można ją wysypać na łyżeczkę? 😉
 
Nie wiem czy już pisał ale przypomnij mi ile się staracie? Czy wszystko z twoim cyklem jest ok?
Ja staram się od marca a już lekarz powiedział że nic z tego nie będzie bo mam cykle bezowulacyjne... Kazał brać luteinę pomimo tego że mam w normie progesteron. Chyba zacznę brać na własną rękę miovielie nac ale ona ma takie duże kapsułki ze ich chyba nie półkę😱 czy ktoś miał do czynienia z MioVelia? Można ją wysypać na łyżeczkę? 😉
My od tego miesiąca tak na prawdę ale mój M. ma zapalenie pęcherza więc w tym miesiącu prawie nic nie było. Ja jeszcze się nie badałam, czekam na 3 cykle i jak się nie uda to dopiero coś będziemy ogarniać.
A MioVelii nie kojarze, co ona takiego ma?
 
reklama
My od tego miesiąca tak na prawdę ale mój M. ma zapalenie pęcherza więc w tym miesiącu prawie nic nie było. Ja jeszcze się nie badałam, czekam na 3 cykle i jak się nie uda to dopiero coś będziemy ogarniać.
A MioVelii nie kojarze, co ona takiego ma?
Byłam dziś na konsultacji u innego lekarza endokrynologa(ginekologa) stwierdził że poprzedni lekarz nie powinien mi dać luteiny😐 Wstrzymał przez to owulacje....😭 Wiec w tym miesiącu nic z tego. Dodatkowo przepisał duphaston żeby jakoś z tego wybrnąć i spokojnie dotrwać do okresu bo progesteron mam w normie i estrogem na śluzówkę chyba. Mam zrobić badania tarczycy, FSH i badanie rezerwy jajnikowej pod względem pcos. A MioVelia to suplement który podomno wspomaga owulacje. Nigdy nie brałam ale zobaczę co to takiego. Mam się zgłosić na konsultacje 7 dc. Aaa i męża wysłał na badanie nasienia. Wreszcie trafiłam w dobre ręce i oby coś się ruszyło. 🙈
 
Do góry