reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy starania

Chwila moment i zejdzie. Daj znać jaki wynik po majówce. Wiesz, że nigdy bym nie pomyślała że jest coś takiego jak ciaza biochemiczna a co dopiero że mnie to spotka... pociesza mnie fakt że udało się prawie w drugim cyklu. Więc może i teraz jakos pójdzie..
Hej🙂 po majówce kolejny spadek, zjechało z 43 do 23,34 więc chyba zmierzam do zera. Już nie mogę się doczekać kiedy to się skończy żeby ponowić starania. A jak u Ciebie?
 
reklama
Hej🙂 po majówce kolejny spadek, zjechało z 43 do 23,34 więc chyba zmierzam do zera. Już nie mogę się doczekać kiedy to się skończy żeby ponowić starania. A jak u Ciebie?
Ehhh przykro mi. Wiem co czujesz. Niestety tak to już jest :(
 
Hej🙂 po majówce kolejny spadek, zjechało z 43 do 23,34 więc chyba zmierzam do zera. Już nie mogę się doczekać kiedy to się skończy żeby ponowić starania. A jak u Ciebie?
U mnie dobrze, była "pracowita" majówka :D, i zobaczymy co z tego wyjdzie. 15/16 powinna być miesiaczka, oby nie przyszła:D ale na szczęście jestem na etapie przygotowywania się do egz na prawo jazdy wiec jedyne narazie o czym myślę to żeby pamiętać o kierunkowskazach 🤣
 
U mnie dobrze, była "pracowita" majówka :D, i zobaczymy co z tego wyjdzie. 15/16 powinna być miesiaczka, oby nie przyszła:D ale na szczęście jestem na etapie przygotowywania się do egz na prawo jazdy wiec jedyne narazie o czym myślę to żeby pamiętać o kierunkowskazach 🤣
U mnie dobrze, była "pracowita" majówka :D, i zobaczymy co z tego wyjdzie. 15/16 powinna być miesiaczka, oby nie przyszła:D ale na szczęście jestem na etapie przygotowywania się do egz na prawo jazdy wiec jedyne narazie o czym myślę to żeby pamiętać o kierunkowskazach 🤣
U mnie dobrze, była "pracowita" majówka :D, i zobaczymy co z tego wyjdzie. 15/16 powinna być miesiaczka, oby nie przyszła:D ale na szczęście jestem na etapie przygotowywania się do egz na prawo jazdy wiec jedyne narazie o czym myślę to żeby pamiętać o kierunkowskazach 🤣
Zawsze głowa zajęta, to dobrze robi 🙂 w takim razie powodzenia na egzaminie i oby @ odpuściła w tym miesiącu 🙂 !
 
Dzieki, będę informować na bieżąco 🤣 aczkolwiek wydaje mi się ze szybciej zajde q ciaze niż ten pieprzony egzamin zdam 🤣🤣🤣
Wiem coś na ten temat bo ja podchodziłam kilka razy poczym rzuciłam to wszystko w cholerę i nie próbowałam kolejny raz. Dlatego nie popełniaj mojego błędu i próbuj do skutku 😁 prawko przy dziecku na pewno się przyda 🙂
 
Wiem coś na ten temat bo ja podchodziłam kilka razy poczym rzuciłam to wszystko w cholerę i nie próbowałam kolejny raz. Dlatego nie popełniaj mojego błędu i próbuj do skutku 😁 prawko przy dziecku na pewno się przyda 🙂
Może jeszcze kiedyś wrócisz do tego?
Bede próbować do skutku ale raczej asem nigdy w jeżdżeniu nie będę:D ale już trzeba to skończyć, szkoda by było tego czasu, i kasy ..
 
Może jeszcze kiedyś wrócisz do tego?
Bede próbować do skutku ale raczej asem nigdy w jeżdżeniu nie będę:D ale już trzeba to skończyć, szkoda by było tego czasu, i kasy ..
Hehe ja co prawda zdałam 8 lat temu za drugim razem ale boję się prowadzić więc nie wiem co już jest gorsze ale za Cb trzymam kciuki❤
 
reklama
Hehe ja co prawda zdałam 8 lat temu za drugim razem ale boję się prowadzić więc nie wiem co już jest gorsze ale za Cb trzymam kciuki❤
Wow za drugim, chciałabym 😆 Super!
Dziękuję, jeszcze jakby nie było innych aut to byłoby idealnie, ale ze sa to nie wiem co z tego wyniknie :D
 
Do góry