reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczytane mamusie :)

reklama
Saga o Fjallbace - Camilla Lackberg
Milczenie lodu - Ragnar Jónasson
Córka kata - Oliver Pötzsch
Dom Śmierci - Dean Koontz (czytam)
STIGMATA Prawda wyjdzie na jaw - Beatrix Gurian (do przeczytania czeka na polce)
 
Polecam "Jeździec Miedziany" Paulliny Simons. Ogólnie całą trylogię o Tatianie i Aleksandrze, tj. również tom II "Tatiana i Aleksander" oraz tom III "Ogród letni". Niesamowita historia, miłość, wojna, oblężenie Leningradu. Jeśli ktoś nie czytał - całym sercem polecam! :)
I książki Coollen Hoover. "Hopeless", "Losing hope", "Pułapka uczuć". Warte uwagi.
Pozdrawiam! :)
 
Kocham czytać ale ostatnio msm kryzys czytelniczy.
Uwielbiam książki bardzo prawdziwe, więc najlepiej jak są wróżki,zmiennokształtni wampiry itd.
Uwielbiam Cassandrę Clare i serię Diabelskie Maszyny oraz drugą - Dary Anioła. Zaczytywałam się też True Blood.
Obecnie czytam Pochłsniacz K. BONDY
 
Gatunek: thriller, kryminał, sensacja

Z najbardziej polecanych przeze mnie to:
Terry Hayes Pielgrzym - majstersztyk, aż muszę krótki opis wkleić:

"Pielgrzym" to kryptonim człowieka, który oficjalnie nie istnieje. Dawniej dowodził tajnym wydziałem wewnętrznym amerykańskiego wywiadu. Zanim wycofał się ze służby i zniknął, zawarł swe zawodowe doświadczenie w niezrównanej książce na temat technik śledczych. Nie przewidział jednak, że posłuży ona jako podręcznik mordercy...
Młoda kobieta zamordowana w podrzędnym hotelu na Manhattanie.
Mężczyzna publicznie ścięty w Arabii Saudyjskiej.
Oczy skradzione żywemu człowiekowi pracującemu w tajnym syryjskim laboratorium badawczym.
Dymiące ludzkie szczątki na zboczu góry w Hindukuszu.
Spisek, którego sednem jest przerażająca zbrodnia przeciwko ludzkości.
Jedna nić, która łączy wszystkie te sprawy.
Jeden człowiek, który podejmie wyzwanie.
Pielgrzym.

aria myślę, że to coś dla Ciebie, pod klimat Dana Browna :)

Saga o Fjallbace Camilli Lackberg
Tess Gerritsen Cykl Rizzoli/Isles
Książki Andreasa Franza
Stieg Larsson Saga Millenium
 
reklama
Do góry