reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczytane mamusie :)

Rybki, też połknełam Cassandre Claire i jej książki :)
Z takich klasycznych o wampirach polecam całą serię kroniki wampirów, autorstwa Anne Rice.

Jeżeli kogoś interesują pozycje pedagogiczno - psychologiczne, bardzo fajna i przydatna jest książka pt.: "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły". Szybko i lekko się czyta, a porady odnoszą się ogólnie do komunikacji, nie tylko do dzieci. Link do: Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły
A dzisiaj dostałam spóźniony prezent urodzinowy - najnowszą premiera cassandr clare
 
reklama
Polecam "Jeździec Miedziany" Paulliny Simons. Ogólnie całą trylogię o Tatianie i Aleksandrze, tj. również tom II "Tatiana i Aleksander" oraz tom III "Ogród letni". Niesamowita historia, miłość, wojna, oblężenie Leningradu. Jeśli ktoś nie czytał - całym sercem polecam! :)
I książki Coollen Hoover. "Hopeless", "Losing hope", "Pułapka uczuć". Warte uwagi.
Pozdrawiam! :)
[emoji1] polecam jeszcze "Dzieci wolnosci" i "Bellagrand" Pauliny Simons poprzedzajace trylogie "Jezdziec miedziany"

Napisane na LG-H340n w Forum BabyBoom
 
A masz możliwość wysłać mi na maila? Bo nie pamiętam jak to jest ... wiem ze jak kupowałam jakaś książkę to była imienne. Tak dziwnie na każdej stronie ;)
 
Dzisiaj Barbi postanowiła poczytać razem ze mną :)
 

Załączniki

  • 1459611242344.jpg
    1459611242344.jpg
    49 KB · Wyświetleń: 142
jak srednio koty lubie to twoja jest taka łodka ze masakra :) śliczna jest... tzn. tak ja lubie koty u kogos ;) moja siostra ma rudzielca takiego ;) ale sama w domu bym nie chciala... ja z "psiar" jestem :D
 
Mnie w ciąży rzuciło na klasyki... Przed świętami przeczytałam Wichrowe Wzgórza, w święta Dziwne losy Jane Eyre :) Teraz się zastanawiam, co następne. Może to będzie dziewczynka, jak do takiej literatury mnie ciągnie? :p
 
Nie pamietam, która z dziewczyn pisala, że czytala arabska sage Tanji Valko? Widzialam na stronie empiku, że jest Arabska krucjata i Arabska Księżniczka:)

W tym tyg. skonczylam polecana Dziewczyne z pociagu, bardzo fajna, z checia zobaczylabym tez film.
 
reklama
WesołaKobietka ja czytałam jedynie Arabską Żonę, ale nie dałam rady skończyć, wymęczyła mnie pisarka niemiłosiernie i nie zamierzam do niej wracać ;)
 
Do góry