reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

A ja przytyłam 17kg teraz już 3kg przybyły ale to raczej wynik porzucenia djety. To prawda że w drugiej ciąży szybciej rośnie brzuch i jest większy?
 
reklama
Mój niby zaczoł rosnąć ale jestem ciekawa czy duża rużnica będzie w 8,9mc w poruwnaniu z poprzednią ciążą. Pewnie to sprawa indywidualna i nie ma reguły.
 
Mój niby zaczoł rosnąć ale jestem ciekawa czy duża rużnica będzie w 8,9mc w poruwnaniu z poprzednią ciążą. Pewnie to sprawa indywidualna i nie ma reguły.
później to zależy od ilości wód płodowych w sumie, nie od wielkości bobaska
moja mama mi opowiadała, że w pierwszej ciaży z moim bratem miała ogromny brzuch i cały czas myślała, że ma bliźniaki [wtedy nie było usg :p] a okazało się że miała problem z nerkami i było dużo wód płodowych
 
Wiem że to zależy od wód tylko nie wiem od czego zależy ich ilość. Moja bratowa w pierszej ciąży miała b.mały brzuch a w pozostałych to normalnie nie mogłam oderwać od niej oczu, nigdy nie widziałam tak wielkiego brzucha a cała reszta chuda wyglądała... dziwnie :)
 
Wiem że to zależy od wód tylko nie wiem od czego zależy ich ilość. Moja bratowa w pierszej ciąży miała b.mały brzuch a w pozostałych to normalnie nie mogłam oderwać od niej oczu, nigdy nie widziałam tak wielkiego brzucha a cała reszta chuda wyglądała... dziwnie :)
na pewno od pracy nerek, a od czego jeszcze to nie wiem, ale pewnie jest dużo czynników;-)
mi się wydaje że miałam mało ale w sumie ile to nie wiem, bo mi nie odeszły
jak dziewczynom na porodówce odchodziły to też miały różnie, albo wielkie kałuże albo małe plamki jakby popuściły siusiu :-D
 
Mi też nie odeszły, miałam przebijane, wydawało mi sie nawet sporo ale nie patrzyłam hihihi Nic to pozostało czekać żeby zobaczyć, jeszcze tyle czsu :D
 
:szok: Ja w pierwszej ciazy przytylam prawie 20 kilo... Nikiego urodzilam w lutym a do wakacji prawie wszystko spadlo...

Teraz na poczatku schudlam do 47... ale juz dzis widac ze 8 tydzien dal siwe znaki i przybylo 1.5 kilo...zobaczymy co dalej...:-):-):-)
 
reklama
Jak już mowa o wadze...
W pierwszej ciąży przytyłam 35 kilo. 20 jakoś szybko poszło, a reszta to wynik pracy i samozaparcia. Właściwie dopiero w te wakacje udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży. A teraz mam 1,5 kilograma więcej i brzuszek się zaokrągla. Ciekawe jaki będę miała wynik końcowy. Chciałabym maksymalnie 15 kilo, ale jak będzie - zobaczymy
 
Do góry