reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

ja niestety straciłam 2 kg w ciągu 10 tyg. Te wymioty i mdłości dają mi nieźle do wiwatu....:baffled:
chciałabym mieć już zachcianki :) apetyt i choć trochę zacząć tyć !
może nie wiem co mówię, bo to moja pierwsza ciąża :-) ale naprawde już mam dosyć komplementów typu "chudzielec" i uwag "ale schudłaś" i oczywiście dość odwiedzin w łazience bleee:baffled:!!!!

pozdrawiam,
 
reklama
a ja bym chciala miec malutki brzuszek:)
mam nieuregulowana sytuacje w pracy i jaknajdluzej nie moze byc nic widac zebym dostala umowe o prace...
ale przytylam juz jakies 2kg, a to dopiero 11\13 tydzien...:baffled:
ale cokolwiek by sie nie dzialo bedzie okej:-)
 
ta ktora mam teraz to jeszcze jakie 2, 5 m-ca ale nie wiem czy nie bede musiala zmienic bo koles nie wszytskim daje umowy o prace...a jak daje to na okres kilku miesiecy...
a druga opcja to okolice lutego...
caly mentik powstal dlatego ze wczesniej nie potrzebowalam pracy na umowe i pracowalam jako przedstawiciel w terenie na umowe o dzielo, i w polowie wrzesnia zaczelasz szukac innej pracy
 
Ja w pierwszej ciąży miałam taksamo, pracowałam do końca czwartego miesiąca i nikt sie nie zorjętował a jak podpisałam umowe, poszłam na zwolnienie lekarskie bo już było ciężko pozatym miałam podejżenie skracającej sie szyjki macicy.
 
nie wiem czemu nie chca dawac umowy o prace...boja sie czego czy jak...dzisiaj wpadl szef do biura i przez ok 2 godz sie darl ze robimy nie tak wszystko i pokazywal nam jak to robic...jak lubie idiotow ktorzy nigdy w zyciu nie dzwonili do klienta i mowia mi jak mam to robic zeby bylo skutecznie:wściekła/y:
juz za sam fakt znoszenia jego krzykow powinien dawac umowe o prace :happy2:

ale np w zabce mozna dostac umowe o prace na czas nieokreslony na samym wstepie...
 
Dziewczynki ja schudłam jak na razie 1 kg ale to przez kompletny brak apetytu może z czasem zaczne coś jeść narazie to ochote mam tylko na owoce
 
ta ktora mam teraz to jeszcze jakie 2, 5 m-ca ale nie wiem czy nie bede musiala zmienic bo koles nie wszytskim daje umowy o prace...a jak daje to na okres kilku miesiecy...
a druga opcja to okolice lutego...
caly mentik powstal dlatego ze wczesniej nie potrzebowalam pracy na umowe i pracowalam jako przedstawiciel w terenie na umowe o dzielo, i w polowie wrzesnia zaczelasz szukac innej pracy
Ale teraz masz umowe-zlecenie czy umowe o prace?
Ja jak na razie chyba nie przytyłam. Chociaż nie wiem ile ważyłam przed ciążą, ale tydzień temu i 3 tygodnie temu jak mnie ważyła położna to miałam wage taką samą. Tylko ja się strasznie modlę, żeby za dużo nie przytyć, bo ja i tak dość duża już jestem... A brzuszek i tak mam zaokrąglony... Jak zawsze!
 
dziewczyny nie ma co przejmować się aż tak wagą..naprawdę bywa różnie, ja w pierwszej ciąży przytyłam 23,8 kg a schudłam w 3 miesiace 28:tak:a ile razy słyszałam, jaka to ja będe gruba po ciąży, jak będę tyle jeść...teraz słyszę...jaka chuda jestem :szok: przed pierwszą ciązą nosiłam rozmiar 38-40, po porodzie 34-36..nie ma więc zasady:)
 
reklama
Pewnie tak. Najważniesze, żeby dzidziuś zdrowy był. Tylko, że ja i tak nosze rozmiar 42 i chciałabym przynajmniej wrócić do niego po porodzie...
 
Do góry