reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama - czyli jak zadbać o siebie po porodzie

Fajny temat :-)
Ja po porodzie przynajmniej na początku będę używała dalej kremy babydream dla kobiet w ciąży aby go skończyć bo mi jeszcze został, a na później mam kupiony krem Ziajki dla kobiet po porodzie, ale czy to coś da hmm zobaczymy :-) tez Kroczku myślałam o pasie poporodowym bo któraś z dziewczyn chyba Agunia pisała że dobrze trzyma brzuch po cc ale czy to tez zda egzamin nie wiem i jeszcze się zastanawiam nad kupnem :-)
 
reklama
Melduję, że rodzę po raz pierwszy i to sn więc nie ja polecałam pas ;-)

Na po porodzie mam już zakupiony krem do biustu mustella i elancyl na cellulit (używałam kiedyś i działał). No i jak tylko będę już mogła to otrzepię z kurzu buty do biegania i będę uskuteczniać poranny jogging. Już nie mogę się doczekać :tak:
 
Coś mi się Evelinko chyba obiło o uszy że Jouluatto coś pisała o pasie:)

Ja na pewno zainwestuje w dobry krem na naczynka a jeśli nie pomoże to będę musiała wybrać się na laserowe zamykanie naczynek:( Na twarzy mam sporo tego:)
 
Kroczek to tak samo jak ja, w ciązy musiałam odstawic maści i kremy na naczynka, ale przy karmieniu piersia także ich nie można stosować, a laser to tylko jesienią lub zima jak nie ma słonca, ale mi np dermatolog i kosmetyczka odradzały, bo mówiły ze to tylko na chwile a kosztuje majatek
 
O tym pasie to chyba Lizzy pisała;-)

Po cc chyba dopiero po 5-6 miesiącach mozna zacząć ćwiczyć:baffled:

Ja do fryzjera wybiorę się przed szpitalem(cięcie i farbowanie)
A "po" to na pewno odżywka do paznokci(ta z krzyżykiem)
Pewnie też balsam delikatnie brązujący(mam taki z Dove)
A reszta jakoś bez zmian:tak:
 
Ostatnia edycja:
moja siostra stosowala bio oil bardzo dlugo a efekty marne :/ potem zaczela uzywac bielendy na rozstepy professional home expert i szybko zauwazyla rezultaty :) myslicie ze te preparaty trzeba stosowac caly czas dla utrzymania efektu czy robic nimi kuracje raz na jakis czas?
 
myśle ,ze takie preparaty jak phe trzeba wlasnie stosowac prze dluzszy czas - czyli kilka miesiecy, potem ewentualnie przerwe. skora jest dzieki temu odzywiona caly czas :)
 
Ja muszę zadbać o brzuch. Trochę rozstępy po prodzie itp. a, że nie lubię komercyjnych kosmetyków zaczynam z olejem kosmetycznym - nie ma w sobie tej całej chemii, perfumów czy barwników. Kupiłam sobie jakies trzy dni temu olej Marula - podobno super na rozstępy. Może ktoś próbował już?
 
reklama
Zdecydowanie ładne , zadbane paznokcie ! Ładne, zadbane włosy!
Pamiętaj ze w dresach tez kobieta może wyglądać sexy, tylko żeby była zadbana . Zdecydowanie tez kocham perfumy + różne kremy do ciała .
+ przy dresach zawsze kocham mieć ładniejsza bluzkę. Od razu się lepiej czuje
No i warto jest również poprawić swój nastrój wieczorem ;)

Link do: Sklep z bielizną erotyczną - Najlepsza bielizna erotyczna ❤️ Redarena.pl

Polecam fajną seksowną bieliznę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry