reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

A ja uwielbiam pomaydki bebe:tak: zwłaszcza tą różową rose:)) Miałam kiedyś zNiemiec też balsam do Ciała bebe i był cudowny a zapach po prostu był boski i bardzo ubolewam że już mi się skończył:(
48244_250.jpeg
 

Załączniki

  • 48244_250.jpeg
    48244_250.jpeg
    3,2 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
reklama
Kroczek, a sprawdzałaś na Allegro czy takich balsamów nie ma? Można tam znaleźć multum kosmetyków, których nie znajdziesz w drogerii.

Tisane w słoiczku,uwielbiam:):)
 
A teraz mam pytanie za 100 pkt. Która zna jakiś dobry kremik do biustu na okres po ciąży i karmieniu, żeby troszkę go ujędrnić? Na Wizażu piszą, że serum Tołpy jest godne polecenia.
 
kroczek_k Ja tez swego czasu uwielbialam pomadki bebe (jedna pachniala jak budyn ... mniam).

patuska Wydaje mi sie, ze trzeba bardzo uwazac z kosmetykami, ktorymi smaruje sie skore, ktora dotyka dziecka. Jakas kolezanka nawet mi opowiadala o silnym podraznieniu skory u dziecka, ktorego przyczyna byl balsam do ciala jej kolezanki. Dziecko dostalo krost.

Jouluatto Zarowno Carmex jak i blistex sa w Stanach ale nie maja za doprych opinii na Skin Deep® Cosmetics Database | Environmental Working Group. Ja ostatnio mam hopla na punkcie sprawdzania kosmetykow w tej bazie danych. Slyszalam tez negatywne opinie na jej temat, ale raczej w ta strone, ze sa w niej dobre kosmetyki oceniane negatywnie. Jak kosmetyk jest dobrze ocenaniy to jest chyba rzeczywiscie dobry. Szczegolnie zwracam uwage na szminki, bo przeciez je sie zwykle zjada.
Np. taka szminka Neutrogeny ma bardzo dobra opinie:
Neutrogena Naturals Lip Balm || Skin Deep® Cosmetics Database | Environmental Working Group
 
Ameryka, dzieki :) Ja tez czsem spedzam rozne produkty na tej stronce :)

Co do Carmexu, wiem ze opinie sa podzielone, ale mi niestety nic innego nie pasuje w takim stopniu jak ten balsam ;) Ja w ogole malo czym sie smaruje wiec dochodze do wniosku, ze ten jeden balsam az tak mi nie zaszkodzi. Po urodzeniu malego pewnie bede bardziej uwazac na to z czym skora dziecka moze ewentualnie miec kobtakt, tez za posrednictwem mojej osoby.

Przedwczoraj zamowilam sobie na Allegro pas ciazowy Medeli. Juz po kilku godzinach noszenia musze przyznac ze kregoslup czuje pewna ulge :) Jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana zakupem, ostrzegam ze rozmiarowka jest mocno zanizona, mi z tabelki wypada rozmiar S, ale po poczytaniu opinii w necie zamowilam L i jet w sam raz. Przy okazji zaopatrzylam sie jeszcze w jednorazowa bielizne poporodowa i 60szt wkladek latkacyjnych, bo cena byla bardzo atrakcyjna :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1389365597.444421.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389365597.444421.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389365597.444421.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Hmmmmm Jouluatto ciekawy ten pas:) Ja na razie głównie leże więc mój kręgosłup bardziej cierpi od tego ale to całkiem ciekawy pomysł:)
 
Kroczku, ja podobnie, ale jednak od czasu do czasu musze sie z domu ruszyc. Juz po kilkunastu minutach stania albo siedzenia kregoslup zaczyna mocno bolec. Moj jest niestety troche za mocno wygiety w odcinku ledzwiowym i nawet przed ciaza po dlugim staniu ten rejon mnie bolal, teraz ciezar brzuszka w oczywisty sposob pogarsza sytuacje... Zobaczymy jak pas sie sprawdzi przy wiekszej aktywnosci, ale na razie jestem bardzozadowolona z tsgo co czuje podczas siedzenia i dreptania po domu :)
 
reklama
Do góry