reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

Jotemka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie, An, to zupełnie inny rodzaj bólu. Bardziej miesiaczkowe. Ja akurat mam b.bolesne miesiączki, połączone ze skurczami, więc z zapewniam, ze to całkiem inny rodzaj bólu niż depilacja....

reklama

AguniaGR

Rozwiązania
0
Mnie używanie maszynki co drugi dzień dobijało, więc w niedzielę walnęłam sobie depilacje całego ciała, łącznie z bikini. I muszę powiedzieć, że po pierwsze jest to dużo wygodniejsze niz wyginanie się pod prysznicem, a po drugie nie bolało jakoś mocno. Co prawda linię bikini robiłam przed ciążą laserowo więc niewiele mi tam zostało, ale to co zostało poszło gładko depilatorem.

auliya

kwiecień '09 '14 gru'15
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Jesli masz w depilatorze golarke to moze byc szybkim samodzielnym rozwiqzaniem golenia sie.
Wosk i depilacja sa super pod warunkiem, ze nie sa stosowane po dluzszym okresie golenia... w ciazy nie kozystalam wiec nie pomoge.

Jotemka

Rozwiązania
0
No właśnie Agunia... laserowo się ustawiłaś ;-)
W każdym razie ja odpuściłam sobie depilacje w tym czasie. Ale jak wiadomo każda ma inaczej :-D

Viltutti

Rozwiązania
0
Generalnie o ile wszędzie depilatorem sobie śmignę bez większego jęku, to okolice bikini potrafią przyprawić mnie o wzruszenie... a do tego wiadomo że później jest łatwiej, tak więc jak chcesz sobie pierdyknąć takie doznania przed porodem, to nie wiem czy to mądry pomysł :)

magda8805

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No u mnie niestety depilator odpada... Nie jestem w stanie nawet nóg wytrzymać :no:.... Ale jeśli o nie chodzi to nie wiem co w tej ciąży mi się stało, ale mimo tego że golę je maszynką i dość często musiałam to robić to teraz czasem nie pamiętam, kiedy je goliłam a włosów nie ma:szok::-)... Więc jest super. Co do bikini, to tam nic nie robię... Po pierwsze nic nie widzę, a po drugie u mnie w szpitalu wręcz mówią żeby absolutnie się nie golić bo potem większe narażenie na infekcje itp... A nie chcę, mieć po porodzie problemy bo się ogoliłam ;-)

Viltutti

Rozwiązania
0
Faktycznie ja też zauważyłam że w ciąży dużo wolniej rosną mi włosy. Jak wcześniej musiałam golić nogi maksymalnie co 3 dni, to teraz jak robię to co tydzień to bardziej z przyzwoitości niż z faktycznej konieczności ;)
Chyba że to wzrok mi się spierdzielił a nie włosy wolniej rosną ;)

mika414

Miasto
L
Rozwiązania
0
No u mnie niestety depilator odpada... Nie jestem w stanie nawet nóg wytrzymać :no:.... Ale jeśli o nie chodzi to nie wiem co w tej ciąży mi się stało, ale mimo tego że golę je maszynką i dość często musiałam to robić to teraz czasem nie pamiętam, kiedy je goliłam a włosów nie ma:szok::-)... Więc jest super. Co do bikini, to tam nic nie robię... Po pierwsze nic nie widzę, a po drugie u mnie w szpitalu wręcz mówią żeby absolutnie się nie golić bo potem większe narażenie na infekcje itp... A nie chcę, mieć po porodzie problemy bo się ogoliłam ;-)
Ja nogi musiałam golić co 2-3 dni a teraz raz na tydzień z przyzwyczajenia :)

Nawet to koleznace mówiłam i nie pocieszyła mnie bo powiedziała, że miała tak samo a po porodzie wszystko wróciło do normy wiec nie łudzę się. Pewnie to tylko taki bonus na okres ciąży :p

magda8805

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No to mnie pocieszyłaś... A już taką nadzieję miałam ;-).. Niechciane włosy prawie nie rosną, te na głowie przestały mi się przetłuszczać... A Ty mi tu piszesz, że to chwilowe... Eś a miało być tak pięknie ;-)

reklama

nina2013

Miasto
Oslo
Rozwiązania
0
kurczę u mnie też wolniej rosną i się cieszyłam że to już tak na stałe a tu dupa blada i będzie jak dawniej ...buu

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
emotion_sickness Zadbana przyszla mama - dieta sport kosmetyki relaks Dzieci urodzone w czerwcu 2014 83
kroczek_k Zadbana mama - czyli jak zadbać o siebie po porodzie Dzieci urodzone w kwietniu 2014 18
Anisen Zadbana śnieżynkowa mama Archiwum styczeń 2014 131
meganne Młoda mam - zadbana mama Dzieci urodzone w lutym 2010 63
Madzia_Singh Zadbana i piękna mama Dzieci urodzone w maju 2009 686
H Wrześniowa Mama jest zadbana! Dzieci urodzone we wrześniu 2007 990
trininlov Piękna i zadbana mama :)))) Dzieci urodzone w maju 2006r. 383
Znachorka piękna i zadbana w ciąży :) Dzieci urodzone w lutym 2010 6744
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 16
N Niskie AMH oraz teratozoospermia Staramy się 1
P Nadopiekuncza partnerka Potrzebuję porady 6
nowamloda12 Ktora mama potrafi wyczytać coś z wosku? Potrzebuję porady 0
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 11
Jus270817 18 nastoletnia mama Młodziutkie mamy 130
Szalona 29 Mama w potrzebie Potrzebuję porady 0
Martyna Kołodziejczyk Przyszła mama niepełnosprawna Potrzebuję porady 0
Brzuszek2 Lipcowa mama Lipcowe mamy 2020 10
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
A Pierwszy dzień Maluszka w domu Potrzebuję porady 0
L Gdy dzieci chorują, mama fiksuje. Potrzebuję porady 6
mamunia86 Mama zakłada własną FIRMĘ Mamy pracujące 10
P Warsztaty edukacyjne dla rodziców w lubuskim - jakie znacie? Potrzebuję porady 0
A 9,5 miesięczny maluch przestał mówić "mama" Potrzebuję porady 10
A 8,5 miesięczne niemowlę przestało mówić mama Młodziutkie mamy 8
Sabina3456 Mloda mama Potrzebuję porady 5
D Kosmetyki Efectima Eco Mama Toruń 0
A Samotna? 23 letnia mama Młodziutkie mamy 15
K Pomocy !!!Powrót ze szpitala i karmienie piersią po przerwie!!!Mama z infekcją gardła i antybiotykiem niemowlę 1 miesiąc i 2 tygodnie Potrzebuję porady 5
S samotna przyszła mama Potrzebuję porady 1
J W sumie to nie do końca wiem co zrobić z tym fartem... Potrzebuję porady 10
Milenaa0810 Samotna mama Potrzebuję porady 18
A Jak przekonać syna że posiadanie rodzeństwa jest fajne Potrzebuję porady 6
W Cześć? Nie wiedziałam gdzie mam to napisać... Młodziutkie mamy 24
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
gosia1991 Ciąża, a stare zabobony. Ciąża, poród, połóg 17
syl-ka Potrzebuje porady ☺️ Potrzebuję porady 12
Milena34 W jakim sklepie Potrzebuję porady 6
Słodka775 Ubrania dla kobiet w ciąży. Potrzebuję porady 17
D Zostalam sama Potrzebuję porady 12
M Usypianie 3-latki Potrzebuję porady 23
J Mama w Leicester Rodzinki zza granicy 0
A Dziecko mowi na babcie mama Roczniaki i dwulatki 8
U Mama 3 latka i przedszkole Przedszkolaki 10
M Młoda mama potrzebuje pomocy Żywienie 10
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
M Jestem w kropce i potrzebuje porady. Potrzebuję porady 15
P Przyszłe mamy z Katowic Mamy z różnych miejscowości 2
A badanie młodych matek Potrzebuję porady 0
oliwiapatrycja Zakupy mama i dziecko /strony internetowe gdzie warto kupić Sierpniowe mamy 2018 28