reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

Jotemka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie, An, to zupełnie inny rodzaj bólu. Bardziej miesiaczkowe. Ja akurat mam b.bolesne miesiączki, połączone ze skurczami, więc z zapewniam, ze to całkiem inny rodzaj bólu niż depilacja....

reklama

AguniaGR

Rozwiązania
0
Mnie używanie maszynki co drugi dzień dobijało, więc w niedzielę walnęłam sobie depilacje całego ciała, łącznie z bikini. I muszę powiedzieć, że po pierwsze jest to dużo wygodniejsze niz wyginanie się pod prysznicem, a po drugie nie bolało jakoś mocno. Co prawda linię bikini robiłam przed ciążą laserowo więc niewiele mi tam zostało, ale to co zostało poszło gładko depilatorem.

auliya

kwiecień '09 '14 gru'15
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Jesli masz w depilatorze golarke to moze byc szybkim samodzielnym rozwiqzaniem golenia sie.
Wosk i depilacja sa super pod warunkiem, ze nie sa stosowane po dluzszym okresie golenia... w ciazy nie kozystalam wiec nie pomoge.

Jotemka

Rozwiązania
0
No właśnie Agunia... laserowo się ustawiłaś ;-)
W każdym razie ja odpuściłam sobie depilacje w tym czasie. Ale jak wiadomo każda ma inaczej :-D

Viltutti

Rozwiązania
0
Generalnie o ile wszędzie depilatorem sobie śmignę bez większego jęku, to okolice bikini potrafią przyprawić mnie o wzruszenie... a do tego wiadomo że później jest łatwiej, tak więc jak chcesz sobie pierdyknąć takie doznania przed porodem, to nie wiem czy to mądry pomysł :)

magda8805

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No u mnie niestety depilator odpada... Nie jestem w stanie nawet nóg wytrzymać :no:.... Ale jeśli o nie chodzi to nie wiem co w tej ciąży mi się stało, ale mimo tego że golę je maszynką i dość często musiałam to robić to teraz czasem nie pamiętam, kiedy je goliłam a włosów nie ma:szok::-)... Więc jest super. Co do bikini, to tam nic nie robię... Po pierwsze nic nie widzę, a po drugie u mnie w szpitalu wręcz mówią żeby absolutnie się nie golić bo potem większe narażenie na infekcje itp... A nie chcę, mieć po porodzie problemy bo się ogoliłam ;-)

Viltutti

Rozwiązania
0
Faktycznie ja też zauważyłam że w ciąży dużo wolniej rosną mi włosy. Jak wcześniej musiałam golić nogi maksymalnie co 3 dni, to teraz jak robię to co tydzień to bardziej z przyzwoitości niż z faktycznej konieczności ;)
Chyba że to wzrok mi się spierdzielił a nie włosy wolniej rosną ;)

mika414

Miasto
L
Rozwiązania
0
No u mnie niestety depilator odpada... Nie jestem w stanie nawet nóg wytrzymać :no:.... Ale jeśli o nie chodzi to nie wiem co w tej ciąży mi się stało, ale mimo tego że golę je maszynką i dość często musiałam to robić to teraz czasem nie pamiętam, kiedy je goliłam a włosów nie ma:szok::-)... Więc jest super. Co do bikini, to tam nic nie robię... Po pierwsze nic nie widzę, a po drugie u mnie w szpitalu wręcz mówią żeby absolutnie się nie golić bo potem większe narażenie na infekcje itp... A nie chcę, mieć po porodzie problemy bo się ogoliłam ;-)
Ja nogi musiałam golić co 2-3 dni a teraz raz na tydzień z przyzwyczajenia :)

Nawet to koleznace mówiłam i nie pocieszyła mnie bo powiedziała, że miała tak samo a po porodzie wszystko wróciło do normy wiec nie łudzę się. Pewnie to tylko taki bonus na okres ciąży :p

magda8805

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No to mnie pocieszyłaś... A już taką nadzieję miałam ;-).. Niechciane włosy prawie nie rosną, te na głowie przestały mi się przetłuszczać... A Ty mi tu piszesz, że to chwilowe... Eś a miało być tak pięknie ;-)

reklama

nina2013

Miasto
Oslo
Rozwiązania
0
kurczę u mnie też wolniej rosną i się cieszyłam że to już tak na stałe a tu dupa blada i będzie jak dawniej ...buu

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry