reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

Dzieki dziewczyny :) W takm razie z czystym sumieniem ide odkurzyc ekspres i poprawic sobie humorek pyszna kawka, przy tym obrzydliwym deszczysku :) Z ciekawostek i przesadow ciazowych, to kilka kolezanek amerykanek mowilo mi ze tego ze sa w ciazy zaczely sie domyslac jak zaczelo je odrzucac na zapach kawy ;) Mnie akurat odwrotnie, ciagnelo do niej strasznie... Moze wlasnie dlatego, ze mam niskie cisnienie.
 
reklama
Ja na razie typowo ciążowych ciuszków nie kupowałam. W Lidlu za to kupiłam 2 bawełniane tuniki po 22 PLN każda - zauważyłam, że trochę brakuje mi długich bluzek z długim rękawem a w tą zimę szczególnie pasowałoby chronić nerki;) Nie wiem jednak jak będą pasować gdy urośnie brzuszek, bo są chyba dosyć dopasowane, ale wzięłam rozmiar większe.
 
Dziewczyny mam taki problem z suchą skórą, że szok. Zaczęłam smarować skórę oliwką ale widzę że nie pomaga. Poza tym jak robię sobie zastrzyki z Clexanu to nie mogę nic smarować bo potem nie mogę dobrze złapać skóry. Podpowiedzcie jakieś balsamy nie za tłuste i szybko się wchłaniające.
 
Pisalam jakis czas temu ze jestem bardzo zadowolona z balsamu Nivea pod prysznic - dla mnie jest idealny, bo wlasnie nie jest zbyt tlusty i wlasciwie nie trzeba czekac az sie wchlonie, nadmiar splukuje sie prysznicem s skora przez caly dzien jest naprawde dobrze nawilzona.
 
Dziewczyny mam taki problem z suchą skórą, że szok. Zaczęłam smarować skórę oliwką ale widzę że nie pomaga. Poza tym jak robię sobie zastrzyki z Clexanu to nie mogę nic smarować bo potem nie mogę dobrze złapać skóry. Podpowiedzcie jakieś balsamy nie za tłuste i szybko się wchłaniające.

ooo a ty czemu na clexanie? Nie doczytałam coś ;-)

Na bardzo suchą skórę neutrogena, jedyne co mi pomaga jak coś się dzieje :)
 
Dagmar mam stwierdzony zespół antyfosfolipidowy stąd Clexane i accard. Niestety nie stwierdzono przyczyn we wcześniejszych poronieniach wiec teraz lekarz woli na zimne dmuchać.

Dziękuję dziewczyny za podpowiedź i zaraz kogoś wyślę na zakupy:cool2:
 
Dagmar mam stwierdzony zespół antyfosfolipidowy stąd Clexane i accard. Niestety nie stwierdzono przyczyn we wcześniejszych poronieniach wiec teraz lekarz woli na zimne dmuchać.

Dziękuję dziewczyny za podpowiedź i zaraz kogoś wyślę na zakupy:cool2:

acha, miałam spytać jak brzuch ale już dojrzałam na innym wątku.
 
reklama
Do góry