reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

Viltutti słyszałam właśnie o tym glossybox i podobno mają właśnie fajne kosmetyki czasami nawet w pełnowymiarowych opakowaniach:tak:
 
reklama
Nie wiem jakimi prawami rządzę się te normalne, regularne pudełka, ale w tym mamowo-dzięcięcym jest 9 rzeczy z czego 3 pełnowymiarowe. Sądzę że jak za 59zł to nawet nieźle, biorąc pod uwagę, że większość kosmetyków kosztuje raczej więcej niż 10zł.
 
Ehh dziewczyny poszłam sobie na spacerek do pobliskiej apteki spytac czy mają może kosmetyki dla kobiet w ciąży... i oczywiście nie mieli. Do miasta nie wychodze bo rodzice mieszkają nie w samym centrum i troszkę się boję sama tak daleko chodzić:( Mało tego kobieta za mną jak poszłam sobie usiąść żeby nie stać w kolejce, wepchnęła się przede mnie i nawet nie przeprosiła:wściekła/y:
 
Ehh dziewczyny poszłam sobie na spacerek do pobliskiej apteki spytac czy mają może kosmetyki dla kobiet w ciąży... i oczywiście nie mieli. Do miasta nie wychodze bo rodzice mieszkają nie w samym centrum i troszkę się boję sama tak daleko chodzić:( Mało tego kobieta za mną jak poszłam sobie usiąść żeby nie stać w kolejce, wepchnęła się przede mnie i nawet nie przeprosiła:wściekła/y:

Może zamów coś? albo kup chociaż oliwkę?
Babie trzeba było walnąć i zwalić na hormony :angry:
 
Niecierpie używac balsamów i sięgałam po nie dopiero jak mnie skóra zaczynała swędziec. jednak zawsze miałam przed ciążą balsam Palmer's i teraz też go kupiłam w wersji przeciw rozstępom, jest balsam i skoncentrowane serum na brzuszki i cycuszki. kosztują ok 40 zł za opakowanie, ale są rewelacyjne! nawilżają na baaaardzo długo i są przyjemne nawet dla nielubiących mazideł. kroczek_k spróbuj koniecznie! ja kupuje w superpharmie czasem nawet się trafi dobra promocja :) też już zaopatrzyłam się w ciążówki z promocji h&m no i czekam aż je założe co naastąpi nieprędko bo brzuszek rośnie powolutku.
 
a pillingi robię normalnie tylko omijam brzusio, cudowne kupiłam latem z oriflame ziołowo-owocowe mój ulubiony to malina z mięta cuuuudowny, niestety się kończy więc muszę oszczędzac bo w Polsce dopiero na Boże Narodzenie będę :p polecam Wam też pillingi i balsamy Tołpa są ekstra, naturalne, delikatnie pachnące i śiwetnie działają :)
 
Nc jutro może z mamą gdzieś podskoczę:)) Mam oliwke ale nie za dużo to daje:( Strasznie mi się skóra wysuszyła

Też miałam problem z suchą skórą, dosłownie łuszczyła się na całym ciele. Oliwka też mi kompletnie nie pomogła. Wg mnie o wiele lepsze są balsamy i mleczka nawilżające. Ja teraz używam Mustela 9 Miesięcy Silnie nawilżające mleczko do ciała :)
 
a co z ćwiczeniami? ćwiczycie jakoś specjalnie? bo znalazłam cykl ćwiczeń dla kobiet w ciąży i zaczęłam je robić, ale powiem Wam szczerze, że trochę się boję czy aby nie zrobię młodemu krzywdy..to moja pierwsza ciąża więc może jestem przewrażliwiona, jak sądzicie?
 
reklama
Ja od 21 tc będę chodzić na gimnastykę dla ciężarnych:) jeśli ćwiczenia są specjalnie dobrane do naszego stanu, to dziecku nic się nie stanie, ale najpierw trzeba zapytać ginekologa, czy nie ma przeciwwskazań.
Przeciw rozstępom używam masła shea, nie polecam, bo jest mega tłuste. Ale na szczęście mi się kończy i niedługo zacznę Palmersa, był niedawno na promocji za 23 zł. Bardzo ładnie pachnie i ma super opinie na Wizaz.pl.
 
Do góry