reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

Mnie tez wlosy na nogach wolniej rosna a na glowie mniej sie przetluszczaja. Niestety to tylko przejsciowe. W poprzedniej ciazy tez tak mialam. To chyba rzeczywiscie taki bonie ciazowy zebysmy nie musialy z tymi wielkimi brzuchami meczyc sie z golebiem co drugi dzien i z myciem wlosow codziennie. Przeciez to nie lada wysilek.
 
reklama
Ja jako osoba z bardzo jasna karnacja i bardzo ciemnym owlosieniem zawsze bylam skazana na depilacje wlasciwie codziennie, bo niestety ani depilator (pekajace naczynka) ani laser (przebarwienia) u mnie w gre nie wchodza. A w ciazy pelen luz, raz na tydzien naprawde wystarcza i nogi gladkie az milo :) A co do glowy, to wlosy nie przetluszczaly mi sie do 36tc, teraz niestety znowu zaczely ;(
 
Jotemka wiem, wiem, że to zupełnie inny ból... Miałam na myśli to, że może poćwiczę panowanie nad bólem :nerd: taka teoria ;-)
U mnie wszystko rośnie w takim tempie jak rosło :baffled: mam tylko nadzieję, że nie pojawi się problem z pękającymi naczynkami jak u Ciebie Jouluatto bo wtedy to już tylko laser, na który mogę sobie pozwolić dopiero po porodzie.
 
A już tak się cieszyłam,że mogę tak rzadko golić nogi a tu takie wiadomości... Eeee nie fajnie

W rodzinie mojego męża kobiety w ogóle nie mają owłosienia a mężczyźni bardzo rzadkie i przeważnie tylko trochę na twarzy. A ja jak na złość jestem ich przeciwieństwem bo włosy nie to, że mam wszędzie to dodatkowo są czarne bo jestem brunetka. I gdzie tu sprawiedliwość? ?
 
Do góry