reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama

reklama
U nas też przechodzi wersja że dzieciak w krzesełku i coś do papusiania, chrupki itp. a wtedy mama rusza do boju :)
 
Ja maluje się codziennie,codziennie też myję głowę, jest to dla mnie naturalne, tak samo jak to, że dresy zakładam tylko na siłownie.
:)
Rano to ja zwyczajnie mam problem wyrobić się ze wszystkim czasowo, wyszykować siebie do pracy, a dzieci do żłobka.
Wtedy jest gonitwa. :)
 
Ja ostatnio znajduję czas na malowanie paznokci jak młody zaśnie, 1,5 roku nie malowałam ;) Ale za to jakie mam teraz zdrowe :)
 
Kochane ja żeby ułatwić sobie życie stosuje preparaty które działają kompeksowo- bardzo cenie sobie [FONT=HelveticaNeue-Normal, Helvetica Neue, Arial, Helvetica, Verdana, sans-serif]Ujędrniająco-regenerującą kuracja poporodowa firmy Efektima- dzięki niej moja skóra szbko powróciła do stanu przed ciąży. Bardzo dobrze się wchłania, pozostawia skórę gładką i zadbaną :) Gdy czuje, że moja skóra jest taka gładka odrazu czuje się lepiej, a nie jak mama kocmołuch ... :)[/FONT]
 
Ja po urodzeniu dziecka nadal znajdowałam czas na makijaż i dbanie o siebie, mąż jak chciał mieć atrakcyjną żonę to potrafił zająć się dzieckiem w tym czasie :)
 
Pewnie, że trochę pomocy ze strony męża może zdziałać cuda. Ja zostawiam moją kruszynę z kochanym a w tym czasie poddaję się zabiegom regenerującym :) W szczególności walczę z mało elastyczną skóra na biuście- tu używam efekime pharmacare i jakoś już powoli widzę efekty. Makijaż też nacodzień wykonuje bez problemu.
 
Oj, brak czasu przy dzieciakach....trzeba sobie radzić :) i kada metoda jest dobra :) a kiedy i jak robicie zakupy? Bo ja juz mam tak, ze na szaleństwo zakupowe nie mam czasu i z reguły robię to przez internet ( jak dobrze że teraz wszystko można oddać bez problemu albo wymienić na inny rozmiar ;) dziś właśnie poszukuje jakiejś sukienki na chrzciny córki przyjacióli, chce dobrze wyglądać :) co myslicie o takiej kreacji Sukienka dopasowana kobaltowa - Koktajlowe - Sukienki Bo ja dobrze wyglądam w takim kolorze ;) tylko nie wiem jaki żakiet do tego - w jakim kolorze by pasował?
 
reklama
Oj wiem co czuje każda z Was, ja też bylam taka matką polką do tej pory jednak teraz zmieniłam swoje życie, uzgodniłam z męzem że bedzie wiecej mi pomagał abym mogła spokojnie zrobić make upa i poćwiczyć. Trzeba dużo ćwiczeń aby brzuch stal się taki jak przed ciążą. Ja wspomagałam się również kosmetykami ujędrniającymi (efektima pharmacare) i bardzo mi pomogły, widoczna była różnica w gładkości i elastyczności skóry.
 
Do góry