reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana przyszla mama - dieta sport kosmetyki relaks

Witajcie Drogie Mamusie,
szukam w okolicach Zabrza, Katowic, Gliwic miejsca gdzie odbywają się zajęcia na basenie dla kobiet w ciąży. Słyszałyście coś może na ten temat? Może same na takie zajęcia uczęszczacie i możecie polecić jakieś miejsce? Planuję zacząć pływać i ćwiczyć, ale chciałabym robić to pod nadzorem instruktora/instruktorki mającej doświadczenie w pracy z ciężarnymi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja w pierwszej ciąży kupiłam balsam z babydream ale dostałam po nim takiej swędzącej wysypki, że uzyłam go tylko 3 razy. Później kupiłam perfecta mama i dla mnie rewelacja. Wydajny i przyjemny. Smarowałam nim brzuch i piersi i żadnego rozstępu, pomijałam biodra i tam mi się dosłownie krateczka z rozstępów zrobiła, więc w tej ciąży też napewno zainwestuje w perfecte.
 
ja kupiłam sobie linoderm mama, fajnie się wchłania i na razie będę go używać; a jak brzuch będzie trochę większy to kupię coś lepszego ;)
 
Kurcze, właśnie u mnie te kawowe i kakaowe nie podchodzą. Wszystko co owocowe lub typu Nivea z olejkiem (taki granatowy balasam) , takie zapachy toleruję. Ostatecznie bezzapachowe.
 
Dziewczyny a masełko do ust palmersa to jest po prostu poezja... miałam dwa- mięta-czekolada i mięta-wiśnia i nie dość, że pachniały rewelacyjnie to jeszcze usta jakie mięciutkie. Właśnie sobie na tej stronie zamówiłam balsam na rozstępy i czekolada wiśnia do ust:-)
 
reklama
Dziewczyny a masełko do ust palmersa to jest po prostu poezja... miałam dwa- mięta-czekolada i mięta-wiśnia i nie dość, że pachniały rewelacyjnie to jeszcze usta jakie mięciutkie. Właśnie sobie na tej stronie zamówiłam balsam na rozstępy i czekolada wiśnia do ust:-)

O widzisz, a mi usta tak wysuszyło, że pieką niemiłosiernie. Może uda mi się jeszcze domówić, bo już zapłaciłam przelew za balsamy?
 
Do góry