reklama

Zadbana śnieżynkowa mama

Temat na forum 'Archiwum styczeń 2014' rozpoczęty przez Anisen, 24 Maj 2013.

1. Anisen

Anisen kochamy Cię mocno

Zakładam nowy wątek bo mysle ze moze sie przydać. Chciała bym żeby w nim było o kosmetykach na nasze ciała, o pielęgnacji, o zabiegach by wyglądać uroczo itp.

Moze sama zacznę z czymś z czym mam w tej ciązy problem. Jakoś tak wyszło , już nie pamiętam z jakiego powodu, że zmieniłam radykalnie kolor włosów i stałam sie blondynką ;) niby nic. Odrosty sama sobie robiłam a raz na 4 miesiące fryzjerka. Ale teraz mam stres - rozjaśniać dalej, wrócić do ciemnego koloru, lekko tylko przyciemnić?
    Jak myslicie czy rozjaśnianie radykalne może zaszkodzić dziecku? A może sobie odpuścić i wrócić do ciemnego koloru bo mogę to robić mnie drastycznymi farbami.

2. panna.nikt

panna.nikt Fanka BB :)

Dziękuje Ci za temat :)
    Miałam ten sam dylemat dziś.
    Kupiłam sobie farbe, ale po prostu bez amoniaku. Mam nadzieje ze to wystarczy :)

3. reklama
  4. Anisen

Anisen kochamy Cię mocno

mi po tych słabych to zostały by odrosty :(
    teraz tylko rozjaśniacz nawet o 6 tonów

5. panna.nikt

Na Twoim miejscu, lub także na moim jeśli farba nie pokryje mi odrostow :) poczekalabym po 12 tyg i poszlabym do zaufanego fryzjera uprzednio konsultujac z ginem :)
    Ale może któraś z dziewczyn ma większe doświadczenie w tej kwestii.

6. milusia21

milusia21 Fanka BB :)

ja robiłam sobie tydzień temu balejaż -6tonów rozjasniacz i myślę że nie wpłynęło to jakoś źle,nie dajmy się zwariować:tak:piekna i zadbana mama=szczęśliwa fasolka:-)

7. panna.nikt

Ja obawiam się raczej wdychania amoniaku, dlatego wybrałam farbe bez albo poszlabym do fryzjera.

8. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

dziewczyny, jeśli chodzi o farby to tylko ich wdychanie szkodzi. po porostu pójść do fryzjera, otworzyć okno/drzwi i farbować się ;) ja w ciąży tylko raz farbowałam włosy, farbą bez amoniaku loreala

a polecicie coś dobrego przeciw rozstępom?? mi po poprzedniej ciąży została zebra na boczkach i całych udach. nie chcę żeby jeszcze więcej mi się ich narobiło

9. Anisen

Anisen kochamy Cię mocno

Miałam Mustelle i mama Perfecta. Mysle ze tak samo działało tylko ze to drugie moze ze 4 razy tańsze. Chyba nie ma co przepłacać.
    Teraz juz kupiłam Mama Perfecta przeciw rozstępom i żel do nóg. Bez tej dwójki nie wyopbrażam sobie pielęgnacji po prysznicu

10. reklama
  11. agatkaT

agatkaT Fanka BB :)

Dziewczyny co do farb do włosów to ja farbuję tymi bez amoniaku! I w poprzedniej ciąży farbowałam się regularnie :-) natomiast nie rozjaśniałabym włosów... Musimy pamiętać, że nasz organizm jest słabszy niż normalnie... włosy mogą Nam bardziej wypadać.
    Paznokcie malowałam też bez jakichś ograniczeń :tak:
    Kobieta musi być zadbana... zwłaszcza w ciąży :-D

12. ivi

ivi uzależniona;) // I.2010

z farbowaniem wystarczy wybrać bezpieczną farbę z tego co kojarzę, najlepiej do fryzjera się przejść.. no i jak pasemka robiłam będąc w ciąży, to fryzjerka uważała by za bardzo ze skórą farba kontaktu nie miała..

Co do pielęgnacji ciała, to cokolwiek natłuszczającego nacodzień.. a na bardzo silny wzrost brzuszka ogromnie tłusty krem Fissan, jedyny na swędzącą rozciągającą się skórę:)

Poleć forum