reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zadbane ciężarówki - makijaże, moda i inne przyjemności :)

Włoski zrobiłam przed porodem a jak zaczną wypada to nic się nie stanie mam strasznei grube włsoy, gorzejz garderobą. Nie mam w czym codzi i nie mam jak wyjśc by sobei coś kupic.
 
reklama
dziewczyny a zaczełyście juz coś ćwiczyc???
jak dbacie o brzuch???
Ja narazie nie ćwicze ale mam zamiar poskakać troche na steperze,nie wiem tylko jakie ćwiczenia na brzuszek bo nienawidze robic brzuszków:no::no::no:
Brzuch, uda i biodra smaruję kremem z ZIAJI po porodzie i zakładam pas poporodowy i pas neoprenowy zobaczymy czy cos zadziała;-)
 
Ja rowniez nosze pas poporodowy!!!Smaruje kremem ujedrniajaco-wyszczuplajacym:tak::-)cwicze przysiady a to dlatego zeby dupka, bioderka i lydki zostaly;-):tak::-):cool2:
 
ja nosze pas poporodowy głownie jak wychodzę do ludzi bo mnie tak obciska że faktycznie widac żejuż urodziłam.. w innym wypadku mozna sie zastanawiac czy nie mam trojaczków... a z miesięcznym dzieckiem na rękach to już wogóle śmiesznie się wygląda z taką zaawansowaną "ciążą" :-/ w przyszłym tyg idę do gina jak powie ze wsio ok to kupujemy wioślarza a na święta orbitreka...
 
ja uzywam krem ujedrniajacy do biustu firmy eveline:tak::-) i podobnie jak pisze szyszuknka -nie smaruje brodawek;-):tak::-p
 
reklama
A ja bym sie na solares wybrala,ale sie boje...:-p czytalam,ze dziewczyny juz chodza karmiace piersia, ale ja sie cykam... a marzy mi sie :-D
 
Do góry