reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zadbane ciężarówki - makijaże, moda i inne przyjemności :)

reklama
ja łykam Prenatal od początku ciązy, po urodzeniu nie przestałam. Właśnie mi się kończy opakowanie i tym razem kupię Prenatal DHA :tak: Owocki owockami, warzywka warzywkami, ale witaminki w tableteczkach trzeba brać:cool2:
A u mnie tabletka w krytycznej sytuacji jak wyje do ksiezyca bolu... a tak poza tym to zbedne...
 
gdybym chciała przykryć piersi na solarium wkładkami to zurzyłabym całe pudełko to co ma 60 sztuk :-D haha

mięso uwielbiam :zawstydzona/y: kocham:zawstydzona/y:ubustwiam:zawstydzona/y:

nie no.. po prostu lubię mięso i juz .. mój brat nie przepada za mięsem... i zawsze robilismy wymianę jako dzieci... ja mu dawałam surówki a on mi mięso :-D

princi czemu M by ci kazanie zrobił o solarke...? Mój powiedział kiedys na początku że się nie godzi ale go przekonałam ze przecież nie mam zamiaru zrobić z siebie skwarki tylko nabrac zdrowszego kolorku bo jestem sina...

witamin nie łykam... włosy jeszcze mam.. aż dziwne po takim tlenieniu....

szyszunka... korund zamówiłam i jest fajny... troszke za mocny na twarz ale rozstępy faktycznie jakieś takie lepsiejsze.. jakby płytsze są..
 
Olgha wiem wiem,ale ja nie lykam zadnych tabletek,ani witaminek ani przeciwbolowych nic. Chyba ze jak napisalam wczesniej wyje...

eli haha bo jak karmilam piersia, to by mi malz nie pozwolil isc.. zaraz by se nawbijal jakis glupotek i musialabym tego sluchac.. no juz taki jest "nadopiekunczy" ... kurde nie lubiwe juz tego slowa od dzis !!! A tak ogolnie to nie ma nic do gadania... moje cialo niech sie buja.. ale widzial np moje kolezanki co maja juz taka cere od solarki,.... takze i tak sie naslucham przed kazdym wyjsciem i tak..:-D:-D:-D
 
cześć dziewczyny, powiedzcie mi czy reklamowałyście kiedyś usługę wykonaną u fryzjera?? byłam się wczoraj obciąć w salonie L'oreala i nie mogę na siebie patrzeć:wściekła/y:. włosy sterczą mi na wszystkie strony. Jeszcze nigdy nie miałam tak brzydkiego obcięcia :-(. Fakt że mam sztywne włosy i ciężko jest je obciąć żeby się ładnie układały, jednak miewałam ładne fryzurki więc DA SIĘ. A fryzjerka z takiego salonu tym bardzie chyba powinna zrobić mi na głowie coś ładnego..Niestety chyba przekombinowała:no:.
powiedzcie mi czy cieniowane włosy tracą z długości? ja rozumiem że nie. Fryzjerka zapytała mnie czy cieniujemy przy drugim uchu, więc myślałam że chce je tylko podciąć tak właśnie by nie straciły z długości tylko się ładnie podwijały. A ona ciach i mam przy uchu "coś" hmmm...takie krótsze..masakra :crazy:. zastanawiam się czy nie zareklamować, ale chyba to bez sensu..wyśmieją mnie..a zapłaciłam 60 zł:angry::angry:
 
Misia masz prawo reklamować Skontaktuj się najlepiej z menagerem salonu i porozmawaj może nie od razu "na noże"- ale spokojnie i racjonalnie. Najlepiej jak najszybciej- moja kuzynka byłą menagerem i też zdarzały się reklamacje- może coś uda się poprawić...A tak swoją drogą ja też podciełam swoje długie włosy i po fakcie stwierdziłam, że są za krótkie;-) Ale za to zdrowiej wyglądają- teraz trzeba tylko czekać żeby odrosły:baffled:
 
reklama
Pewnie że zareklamuj ja pamietam jak kiedys mi fryzjerka za krotko obcieła miala obiac tył na krotko a z przodu dłuzsze a ona mi ciach i do ucha przodu wygladalam okropnie odrazu jej powiedzialam ze nie tak miala mnie sciac i ze jestem niezadowolona ona zaoferowala poprawe no ale ja wtedy do niej ze jak ona chce to poprawic niby jak juz jest za krotko to co doklei mi je spowrotem? (to bylo dosc dawno i nie bylo jeszcze znanegodoczepiania wlosow) no wiec zwrocila mi polowe ceny.
 
Do góry