reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zadbane ciężarówki - makijaże, moda i inne przyjemności :)

dzięki dziewczyny, pomyślę nad reklamacją w takim razie..tylko że fryzjer jest w innym mieście oddalonym o 20 km...hmmm. zobaczymy.
no..a dziś jeszcze odkryłam że po lewej stronie mam dłuższe włosy!!!Zgroza. A może to jakiś nowy "trynd" he he :baffled:.
włosy nie ręka, odrosną..
 
reklama
w ramach zadbania o dobre samopoczucie i rozrywkę, czy któraś z mam warszawskich chodziła na warsztaty z Wyprawą Mama? Dziś jest podsumowanie 15-17 w Biosferze. Czy ktoś może się wybiera?
 
Co do malowania włosów każda ma prawo powiedzieć-PRZEPRASZAM ALE JA ZA TO NIE ZAPŁACE BO MI SIĘ TO NIE PODOBA i albo wychodzimy z niewiadomo czym na głowie albo mówimy że zapłacimy ale tylko za poprawkę-wiem to z własnego doświadczenia.
 
Do góry