reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych'10' rozpoczęty przez Wiolcia_6, 19 Kwiecień 2010.

1. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Myślę, że najwyższa pora na rozpoczęcie tego tematu, pewnie już niedługo pojawi sie tutaj wiele postów :tak:
    Wklejajcie zdjęcia, linki do Waszych obecnych i przyszłych zakupów :-) Jako grudniowa ciężarówka już dziś wylądowałam na Allegro i oto owoc moich poszukiwań:
    Spodnie Ciążowe spodnie JEANS z elastanem roz. L (993575053) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    Niestety mieszczę się tylko w jedna parę więc spodnie kupić musiałam....
    i sukienka/tunika:
    EST_UROCZA SUKIENKA TUNIKA IBIZA MAMA_PIEKNE KOLOR (1006393614) - Aukcje internetowe Allegro
    Mam wiele imprez w tym roku więc sukienka bardzo się przyda:tak:

2. Wiolcia_6

To chyba mamy taki sam gust bo spodnie kupiłam granatowe a sukienkę różową :)))) Jak ciuszki przyjdą to wrzucę zdjęcie jak wyglądają w rzeczywistości. Dobrze mieć taką koleżanke, która ulatwi ci dostęp do świeżych dostaw:)

3. reklama
  4. Salomii

Salomii Fanka BB :)

super, sukienka sliczna i kilka sweterkow tez baarrrdzo mi sie podobalo a sweterki sa tu w norwegii potrzebne juz od wrzesnia, ja poczekam z zakupami do 6 maja (USG) podobalo mi sie to ze wiele z tych rzeczy mozna nosic tez normalnie nie bedac w ciazy wiec nie bedzie to zakup tylko i wylacznie ciazowy :)

5. myangel

myangel Mamusia 01'07 i 11'10

A ja dostałam od męża takie porteczki Buy Over The Bump Boot Cut Jeans (Maternity) from the Next UK online shop ;-) bo już zaczęłam narzekac, ze się nie mieszczę... faktycznie wiele ubrań schowałam do kartonów już, bieliznę tak samo niech czekają ;) W przyszlym tygodniu mam zamiar wybrać się do new looka i nexta kupić coś jeszcze no i najważniejsze muszę jakieś letnie fatałaszki bo w krótkie spodenki się nie mieszczę żadne już a za 3 tygodnie lecimy na wakacje :p Aktualnie licytuję jeszcze zestaw ubrań ciążowym na allegro, nie wiem jeszcze jak to przesalć, żeby się opłacało ale to się będę martwić jak wygram.

6. mamolka

mamolka Fanka BB :)

hmmm muszę się rozejrzeć za ciuchami typowo ciążowymi- w pierwszej ciąży było mi ciągle szkoda coś dla siebie kupić i wyglądałam strasznie. Tym razem nie zrobię tego samego błędu :)

Wiolcia- mi też się rzuciła w oczy ta różowa tunika :p
    Firenka śliczny sweterek!
    myangel- świetne spodnie, bardzo mi się podoba taki ciemny granat

7. Wiolcia_6

Wczoraj przyszła sukienka i nie jestem z niej zadowolona :no: Taka szmatka... spodziewałam sie lepszego materiału. Zobaczymy jakie spodnie będą...oby lepsze.

8. Wiolcia_6

Wiadomo ciąża to szczególny okres, w którym trzeba jeszcze bardziej dbać o ciało. Stosujecie jakieś specjalne kosmetykina rostępy, cellulit itp?? Może macie jakies wypróbowane kosmetyki??

9. olkale

olkale Fanka BB :)

ja z kosmetyków do ciała to stosuję oliwkę na mokrą skórę...z roztepami to podobno jest tak,ze grunt by była nawilżona, cudów nie ma ...
    poza tym ćwiczę kilka razy w tygodniu, głównie na pośladki, uda, plecy i mięśnie skośne brzucha...wszystko w pozycja izolowanych, bezpiecznych więc jak długo się da w taki sposób bede zabezpieczała ciało przed zbędnymi kilogramami i tłuszczykiem :)

10. reklama
  11. Szwarou

Szwarou TATUŚ:Maj '08 Styczeń '11

zdecydowanie oliwka zalatwia sprawe :)

12. myangel

myangel Mamusia 01'07 i 11'10

A ja powiem w ten sposob - jesli rozstepy maja sie pojawic to sie pojawia, to jest sprawa genetyki tez i moja mama ma rozstepy w tych samych miejscach co ja. Mnie sie pojawily 4 dni przed porodem mimo smarowania przez cala ciaze kremem vichy, ktory do tanich nie nalezal, dwa razy dziennie. Nie jest ich duzo, sa kolo pepka i jak sie opale to tego nie widac. Teraz smaruje sie kremem palmersa rano do masazu a wieczorem nawilzajacy ale wkrotce bede miala okazje wyprobowac kosmetyki Pharmaceris M bo wlasnie wygralam te nagrode na jednym z portali ciazaowych ;-) Na cellulit stosuje Goodbye cellulite , dziala bo juz raz dzieki niemu sie cellulitu [pozbylam. a tak to normalnie, krem rano, wieczorem przeciwzmarszczkowy. Staram sie tez miec pomalowane pazurki, tusz do rzes jakis blyszczyk :) Cale cialo smaruje aktualnie na przemian balsamem dla alergikow vaseline i Johnsona holiday skin, zeby nie byc taka blada :) Nie cwicze bo nie mam na to ochoty ani zdrowia (tachykardia i nadcisnienie) ale duzo plywam. Mam nadzieje nie przytyc tak duzo jak w poprzedniej ciazy (23kg) mimo tego, ze jestem na zwolnieniu :(

Poleć forum