reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

Wczoraj przyszła sukienka i nie jestem z niej zadowolona :no: Taka szmatka... spodziewałam sie lepszego materiału. Zobaczymy jakie spodnie będą...oby lepsze.


No wlasnie kurcze dlatego ja nie lubie kupowac przez net, rzadko sie zdarza, ze cos kupuje i to raczej jakies uniwersalne rozmiary... nie mozesz zwrocic?

mamaolka wiesz ja tez najlepiej sie czuje w takim kolorze ale zaleta tych spodni jest to, ze sa elastyczne i maja naprawde duzy pas, ktory wszystko ladnie trzyma i jest na tyle duzy, ze na pewno wystarczy do konca ciazy :)
 
reklama
Na cellulit stosuje Goodbye cellulite , dziala bo juz raz dzieki niemu sie cellulitu [pozbylam. a tak to normalnie, krem rano, wieczorem przeciwzmarszczkowy. Cale cialo smaruje aktualnie na przemian balsamem dla alergikow vaseline i Johnsona holiday skin, zeby nie byc taka blada :)
zastanawiałam się nad używanie tego typu kosmetyków, bo słyszałam czy czytałam,ze to co nałozymy na skórę wchłania się i moze maluszkowi zaszkodzić...więc nie uzywam nic prócz oliwki do ciała, no na twarz krem i pod oczy to tak ;)
mam holiday skin w domu, prawie całą butle, ale jakoś nie mam odwagi posmarowac sie...choć bledne z dnia na dzień :)
 
Ja uwazam, ze nie nalezy z niczym przesadzac, a ni w jedna ani w druga strone - no po prostu nie wyobrazam sobie latac cala ciaze z odrostami, bez przesady. farbowalam wlosy tydzien temu kupilam szampon bez amoniaku i innych pochodnych tego swinstwa. Jest na 6 tygodni i po tym cczasie to powtorze. Tak samo slyszalam, ze nie wolno golic nog bo cos tam a pod pachami to juz w ogole... Szok, czego to jakies desperatki nie potrafia wymyslic. To sa tylko balsamy do ciała a oliwka tak jak wszystko inne zawiera rozne tam *******ki, nie jest to naturalny produkt a ja akurat mam na oliwki uczulenia... A tak na dobra sprawe to najzdrowsza bylaby zwykla oliwa z oliwek - kazdy masazysta to powie ( a mam w rodzinie dwoch mama i brat ;) ) . Ja nie przesadzam, kosmetyki wchalaniaj sie tylko w wierzchnia wartstwe naskorka, ktory sie zluszcza i nie ma takiej mozliwosci, zeby doszły w jakikolwiek sposob do maluszka. :)
 
Zdrowy rozsądek przed wszystkim !;-)

Ja stosowałam na brzuch oliwkę oraz dax cosmetics Perfecta Mama ( taki tani za 20 zł). I tylko w II i na początku III trymestru, bo potem po prostu zapominałam lub nie miałam jak ( trochę siedziałam w szpitalu ). Na brzuchu nie mam rozstępów, za to piersi całe ;/
 
Ja w pierwszej ciąży stosowałam oliwke i specjalną oliwke i rozstępy mam okropniaste...Po mamie:tak::tak::tak:
Kosmetyki w ciązy używałam, włosy farbowałam delikatnymi specyfikami i maluch zdrowy jak rydz:tak::tak:
 
Z tymi rozstępami to niestety prawda, jak mają być to będą, ja po pierwszej ciąży mam scharatany cały brzuch i piersi i to mnie straesznie denerwuje :(, teraz nie używam na brzuch żadnego kosmetyku, bo i po co jak w pierwszej ciązy używałam i rozstępów nie uniknęłam.
 
reklama
Do góry